25 українців перебувають на заблокованому коронавірусом лайнері в Японії

5 лютого 2020 р. - Нестерук Михайло

За матеріалами - 24tv.ua

Корабель відправили на карантин на 14 днів. Наразі лайнер стоїть у морі. На борту круїзного лайнера знаходяться 25 громадян України – членів екіпажу судна. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України, пише Інтерфакс-Україна. 

За попередньою інформацією, на борту лайнера перебуває 25 громадян України, які є членами екіпажу судна. Посольство України в Японії вживає оперативних заходів з метою перевірки зазначеної інформації та забезпечення належного консульського супроводу,
– розповіли у пресслужбі МЗС України виданню.

На борту лайнера перебувають 3700 осіб з 56 країн світу, з яких 2700 – пасажири, а інші люди є членами екіпажу. Наразі японські медики вживають заходи з метою проведення діагностики всіх, хто знаходиться на судні.

Крім того, японська влада організувала службу психологічної підтримки і життєзабезпечення судна і людей на борту.

Круїзний лайнер Diamond Princess в стані карантину через ймовірність поширення китайського коронавірусу, який вже підтвердили у 10 пасажирів. Усім зараженим понад 50 років.

Як відомо, 5 лютого перевірили 300 пасажирів зі 3700, відтак кількість інфікованих може зрости. 

Ще по темі

СБУ проти 1+1: Куксін і Дубінський прокоментували обшуки на каналі
СБУ проти 1+1: Куксін і Дубінський прокоментували обшуки на каналі
В офісі спецпроєктів "Гроші" та "Секретні матеріали" від телеканалу "1+1" тривають обшуки, які проводить СБУ. Перевірка пов'язана зі скандальною прослушкою прем’єра Олексія Гончарука.
5 лютого 2020 р.
Викорінення корупції у владі!
Викорінення корупції у владі!
За п’ять місяців роботи уряд запустив дешеві кредити, знизив платіжку, подолав рейдерство та викорінив корупцію на топ-рівні. І більшість позитивних перетворень відбулися в Україні вперше.
21 лютого 2020 р.
Навіщо Коломойському мита на російські нафтопродукти
Навіщо Коломойському мита на російські нафтопродукти
Група "Приват" Ігоря Коломойського і НАК "Нафтогаз" ініціювали спеціальне розслідування щодо імпорту нафтопродуктів з Росії. Якщо уряд застосує мита, то це призведе до зростання цін на нафтопродукти і максимізації прибутку переробних заводів.
21 лютого 2020 р.
новини