Агентство Fitch підвищило рейтинги семи українських банків

26 вересня 2019 р. - Нестерук Михайло

За матеріалами - 24tv.ua

У шкалі рейтингів "ААА" вважається найвищим рівнем кредитоспроможності. Натомість рейтинги рівня "B" позначають наявність кредитних ризиків. При цьому залишається обмежена "подушка безпеки".

Агентство підвищило рейтинги таких банків:
– "Ощадбанку"
– "Укрексімбанку"
– "Приватбанку"
– "Укргазбанку"
– "Кредит Агріколь Банку"
– "Прокредит Банку"
– "Правекс-Банку"

Прогнози щодо них позитивні.

Агентство також підтвердило довгостроковий рейтинг "Альфа-Банку" (Україна) в іноземній валюті на рівні "В-" зі стабільним прогнозом. Вдночас його рейтинг за національною шкалою з AA (ukr) до BBB + (ukr) було знижено.

Fitch вказало, що це підвищення стало можливим завдяки аналогічному перегляду суверенного рейтингу України 6 вересня 2019 роки з рівня "B-" до "B".

Ще по темі

Кожного дня 500 тисяч доларів: чому Коломойський винен "Приватбанку" все більше
Кожного дня 500 тисяч доларів: чому Коломойський винен "Приватбанку" все більше
Сума позивних вимог "Приватбанку" до екс-власників Коломойського та Боголюбова щодня зростає на 500 тисяч доларів. Її банк намагається відшкодувати у Високому суді Лондона.
15 жовтня 2019 р.
МВФ готує для України нову програму
МВФ готує для України нову програму
Нова програма МВФ для України у форматі розширеного фінансування (EFF) розрахована на три роки. Вона буде спрямована на збереження макроекономічної стабільності України та запровадження глибоких структурних реформ.
18 жовтня 2019 р.
НБУ з коміксом пояснив зміцнення гривні
НБУ з коміксом пояснив зміцнення гривні
У Національному банку пояснили, що "плаваючий" курс гривні нині є єдиним правильним варіантом для української економіки. Мовляв, фіксований курс обходиться у десятки мільярдів доларів, що не по кишені державі.
11 грудня 2019 р.
новини