Як Захід планує стримувати агресію Росії проти України та світу?

10 квітня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Міністр фінансів США Стівен Мнучин наголосив, що антиросійські санкції США – важливий інструмент, який має на меті змінити поведінку Росії.

Санкції – дуже важливий інструмент. Я вважаю, що ми дуже ефективно використали їх проти Росії, ми продовжимо використовувати їх проти Росії у зв'язку з її неналежним поводженням, щоб змінити цю поведінку,
– сказав він.

Водночас, президент Фінляндії Саулі Нііністьо на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним наголосив, що Москва сама винна в тому, що проти неї після анексії Криму ввели санкції.

"Санкції було введено через російські дії. Якщо позиція не зміниться, санкції залишаться. Це просто", – заявив Нііністьо.

Водночас фінський президент додав, що його країна має намір під час свого головування в Євросоюзі вести з Росією діалог, адже з сусідами варто підтримувати настільки хороші відносини, наскільки це можливо.

Мітки по темі

сшаукраїнаросія

Ще по темі

Чи буде телеміст між Суспільним і НСК "Олімпійським" на дебатах?
Чи буде телеміст між Суспільним і НСК "Олімпійським" на дебатах?
Дебати за участю кандидатів у президенти Володимира Зеленського і Петра Порошенка у формі телемосту між НСК "Олімпійським" та студією "Суспільного" не будуть проводитися.
11 квітня 2019 р.
Меркель відповіла, чому Зеленського не запросила на зустріч
Меркель відповіла, чому Зеленського не запросила на зустріч
Канцлерка Німеччини Ангела Меркель відповіла на питання про те, чому запросила на зустріч лише Президента України Петра Порошенка, але не запросила кандидата на посаду глави держави Володимира Зеленського.
13 квітня 2019 р.
Зеленський не прийде на дебати на Суспільне
Зеленський не прийде на дебати на Суспільне
Кандидат у президенти України Володимир Зеленський не братиме участі у теледебатах з кандидатом Петром Порошенком на Суспільному ввечері 19 квітня
18 квітня 2019 р.
новини