Білий дім збирається виділити чималу суму для боротьби зі згубним впливом Росії

12 березня 2019 р. - Михайло Германович

За матеріалами - 24tv.ua

Відповідна стаття про витрати міститься у проекті бюджету на 2020 рік, опублікованому на сайті Білого дому.

Ці 500 мільйонів доларів Дональд Трамп пропонує витратити, зокрема, на укріплення безпеки, захист територіальної цілісності союзників США, а також – на підтримку партнерів Сполучених Штатів Америки, які намагаються відмовитися від використання російської військової техніки.

Кошти також підуть на те, щоб "усунути слабкі місця в макроекономічному середовищі, які російська держава має намір використовувати в своїх інтересах, – наприклад, енергетичну залежність і торгівлю".

Окрім того, Трамп пропонує збільшити витрати Пентагону на 5% у наступному році і встановити їх на рівні 718 мільярдів доларів. Це, своєю чергою, на 33 мільярди більше, ніж у 2019 році.

Зазначимо, що за час російської агресії, а саме – з 2014 по 2018 роки, США та інші міжнародні партнери надали Україні понад 400 одиниць зброї і військової техніки та ще понад 9,5 тисяч інших приладів.

Мітки по темі

сшатрампросія

Ще по темі

Росія готується до війни з НАТО, – розвідка Естонії
Росія готується до війни з НАТО, – розвідка Естонії
Єдина серйозна загроза безпеки для Естонії виходить від Російської Федерації. У розвідці Естонії впевнені, що збройні сили РФ готуються до значного військового конфлікту з НАТО.
12 березня 2019 р.
США вдарили по Росії санкціями через агресію на Азові
США вдарили по Росії санкціями через агресію на Азові
Вашингтон дав Росії відповідь за захоплення кораблів поблизу Керченської протоки та нинішню агресію в Україні – міністерство фінансів країни запровадило санкції проти шести громадян Росії та вісьмох компаній.
15 березня 2019 р.
Вибори президента України-2019!
Вибори президента України-2019!
Центральна виборча комісія розпочала опрацювання результатів виборів президента України 31 березня 2019 року – наразі підрахували 99,71% голосів виборців.
2 квітня 2019 р.
новини