Бізнес вимагає права вето абсурдних законопроєктів, – Каленков

6 вересня 2019 р. - Нестерук Михайло

За матеріалами - 24tv.ua

Про це у ході засідання в Європейській бізнес-асоціації заявив президент ОП "Укрметалургпром" Олександр Каленков.

"Зараз вноситься законопроєкт, який анонсують як такий, що допомагає бізнесу. Законопроєкт, який бізнес начебто буде підтримувати двома руками, тому що він нібито усуває деякі нелогічні речі в Податковому кодексі. Якщо такі речі є, я думаю, що і ЄБА, і інші асоціації повинні запропонувати народним депутатам надати бізнесу право вето на окремі пункти змін з тим, щоб вони згодом знімалися. І, безумовно, забезпечити можливість детального обговорення цього проєкту", – переконаний Каленков.

За його словами, поспіх з внесенням змін до податкового законодавства суперечить заяві новопризначеного прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, який раніше розкритикував практику внесення змін у другій половині року з тим, щоб вони вступали в силу або відразу, або з 1 січня. Адже подібні серйозні зміни повинні вноситися лише після широкого обговорення. Саме тому Гончарук заявляв, що детальне обговорення змін до Податкового кодексу розпочнеться навесні 2020 року, а чинності він набуде у 2021 році.

На думку Каленкова, заплановані податкові нововведення вдарять по бізнесу, зокрема, по металургії. При цьому сила негативного впливу буде співвідносна з тим, що переживали металургійні підприємства під час криз 2008-2009 і 2014-2015 років.

Тоді металурги продавали продукцію нижче собівартості. Замовлення не перекривали витрат. Але ми все одно продавали, щоб не закривати підприємства, не звільняти людей і не втрачати наші ринки. Тому це дуже сильно вдарить по нас,
– підкреслив Каленков.

Ще по темі

Трильйони рублів втрачає Росія від перебування Путіна при владі
Трильйони рублів втрачає Росія від перебування Путіна при владі
Російський опозиціонер і екс-депутат Єкатеринбурзької міської думи Леонід Волков підрахував, що президентство Володимира Путіна обходиться країні в кілька трильйонів рублів щороку.
4 вересня 2016 р.
Про що Порошенко говорив з Коломойським на Кіпрі
Про що Порошенко говорив з Коломойським на Кіпрі
Президент Петро Порошенко провів на Кіпрі переговори з олігархом Ігорем Коломойським.
4 вересня 2016 р.
Україна не отримала жодної копійки від майна СРСР, – перший прем’єр України
Україна не отримала жодної копійки від майна СРСР, – перший прем’єр України
Україна поряд з кількома іншими державами повинна була отримати частину майна Радянського Союзу в разі його розвалу.
8 вересня 2016 р.
новини