Чи буде телеміст між Суспільним і НСК "Олімпійським" на дебатах?

11 квітня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Напередодні команда Зеленського запропонувала провести дебати телемостом   Як провести дебати одночасно на “Олімпійському” та Суспільному: у Зеленського знайшли вихід у прямому ефірі з Порошенком, аби кандидати могли одночасно відбутися у двох різних місцях – на НСК "Олімпійський" та у студії Суспільного. Лідер "95 Кварталу" не розглядає ймовірність все ж прийти до студії Суспільного, тому що на стадіоні – більш відкрита атмосфера.

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія розповів виданню theБабель, що дебати у формі телемосту неможливі.

Телеміст заборонений правилами дебатів. Його не буде. Якщо 19-го прийде Порошенко, він отримає свій час в ефірі, але це буде нецікаво,
– сказав Аласанія.

Голова "Суспільного" також переконаний, що команда Зеленського навряд чи прийде на дебати в студію, адже не зацікавлена в таких дебатах.

Ще по темі

Меркель відповіла, чому Зеленського не запросила на зустріч
Меркель відповіла, чому Зеленського не запросила на зустріч
Канцлерка Німеччини Ангела Меркель відповіла на питання про те, чому запросила на зустріч лише Президента України Петра Порошенка, але не запросила кандидата на посаду глави держави Володимира Зеленського.
13 квітня 2019 р.
Зеленський не прийде на дебати на Суспільне
Зеленський не прийде на дебати на Суспільне
Кандидат у президенти України Володимир Зеленський не братиме участі у теледебатах з кандидатом Петром Порошенком на Суспільному ввечері 19 квітня
18 квітня 2019 р.
Росія заборонила експорт нафти в Україну
Росія заборонила експорт нафти в Україну
РФ встановлює заборону на експорт в Україну нафти і нафтопродуктів, а також розширює заборону на ввезення деяких українських товарів.
18 квітня 2019 р.
новини