Чи скасують будівництво "Північного потоку-2"

24 червня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Економіст Сергій Фурса у своєму відеоблозі "Фінансова стратегія" розповів, що Росія з власної волі ніколи не відмовиться від "Північного потоку-2".

"Не варто думати, що якщо ми зараз погодимося на все, він ("Газпром") відкладе "Північний потік-2". З власної волі – ніколи. І німці не відмовляться від проекту", – заявив Фурса.

За його словами, Німеччині вигідний "Північний потік-2", бо це їхні національні інтереси. А особливо після того, як вони прикрили у себе всю атомну енергетику і закінчують з вугільною. В таких умовах потрібен газ, а їм однаково звідки він буде.

Нам їх не зрозуміти. Вони багаті і думають про свою екології більше, ніж про Путіна з гранатою. Путін далеко, а партія "зелених" поруч. А значить проявляти слабкість і просити про милість, даючи "Газпрому" зараз все, що він хоче, немає сенсу,
– пояснив експерт.

Ще по темі

Глава Міжнародного валютного фонду іде у відставку
Глава Міжнародного валютного фонду іде у відставку
Директор-розпорядниця Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард оголосила, що покидає посаду. Рішення вона озвучила напередодні голосування щодо про призначення її головою Європейського центрального банку.
17 липня 2019 р.
Що Україна запропонує на переговорах з МВФ
Що Україна запропонує на переговорах з МВФ
На майбутніх переговорах з Міжнародним валютним фондом Україна запропонує пом'якшити вимоги до держави щодо тарифів на газ.
30 липня 2019 р.
Чому Медведчук і його посіпаки агітують проти ринку землі
Чому Медведчук і його посіпаки агітують проти ринку землі
Днями почали поширюватися міфи про те, що росіяни скуплять українську землю та будуть її контролювати. Їх розповсюджують одіозні політики.
21 серпня 2019 р.
новини