Чому гривня зміцнюється, а ціни не падають?

11 грудня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час брифінгу заявив, що зміцнення гривні – це добре для громадян України, бо вони стають багатшими.

Від будь-якого явища хтось виграє, хтось програє,
– зауважив Гончарук.

Він додав, що відтепер кожна гривня, яку людина отримує більше важить, бо за неї "можна більше купити". За словами прем’єра, існує проблема, що при зниженні курсу гривні не так само стрімко падають ціни.

З цим потрібно працювати. Це робота Антимонопольного комітету. Ми зараз робимо все для того, щоб рівень конкуренції на всіх цих ринках був сильнішим і, як наслідок, ціни знижувалися швидше,
– наголосив політик.

Гончарук додав, що не кожна подія "впливає з сьогодні на завтра". Окремі речі, такі як зниження чи посилення гривні, впливає поступово.

"Це поступово впливає на те що ціни або ростуть повільніше, або знижуються по окремих позиціях. Але вони мають знижуватися швидше", – вважає прем’єр-міністр.

Ще по темі

Коли зарплати в Україні зможуть наздогнати польські?
Коли зарплати в Україні зможуть наздогнати польські?
Українські зарплати можуть наздогнати польські через 7-10 років. При цьому динаміка реальної середньої зарплати по всіх галузях в Україні в декілька разів випереджає динаміку зростання такої ж зарплати в Польщі.
11 грудня 2019 р.
"Євробляхи" погрожують перекрити міжнародні пункти пропуску
"Євробляхи" погрожують перекрити міжнародні пункти пропуску
Власники авто на іноземній реєстрації вже другий день поспіль мітингують під стінами Верховної Ради. Вони вимагають врегулювання правил розмитнення авто та зниження митної ставки на розмитнення вживаних автомобілів.
19 грудня 2019 р.
Нова програма МВФ для України: Гончарук описав умови
Нова програма МВФ для України: Гончарук описав умови
Нова програма МВФ для України може містити пункт про зменшення адміністративного тиску на енергоринки, а також підтримку незалежності Нацбанку і традиційний антикорупційний блок.
22 січня 2020 р.
новини