Чому уряд не підвищуватиме ціну на газ цієї зими?

4 квітня 2019 р. - Нестерук Михайло

За матеріалами - 24tv.ua

Саме тому Кабмін 3 квітня і доручив "Нафтогазу" зменшити ціну для побутових споживачів. 

Що відбувається з газом в Україні?"Нафтогаз" за дорученням Кабміну зменшив ціну на газ для побутових споживачів України. Ціна газу для промисловості була знижена з 1 квітня.

Враховуючи спадну тенденцію за цінами, ми можемо прогнозувати, що до нового року нас не чекає чергове підвищення цін на газ. Вони залишаться на поточному рівні і будуть складати 8,5 гривні, а не 12 гривень за кубічний метр, як планувалося раніше,
– впевнений аналітик "Альпарі" Максим Пархоменко.

Він підтвердив: на європейських ринках ціни на газ продовжують знижуватися і зараз знаходяться на мінімумі 2016 року. На найбільшому хабі TTF газ подешевшав до рівня в 14,50 євро за мегават на годину.

"Однозначно, для нового президента це буде вкрай чудовою новиною, яку можна буде внести в скарбничку своїх досягнень. Але зниження вартості газу обумовлено теплою зимою і введенням атомних електростанцій в Японії, через що попит на газ в Азії істотно знизився. У зв'язку з цим виробники почали знижувати ціни і відправляти газ до Європи", – пояснив Пархоменко.

За інформацією фахівця найближчий до України хаб CZ VTP пропонує газ з постачанням завтра вже за 15,11 євро за мегават. При перерахунку на 1 кубометр його вартість становитиме 0,1594 євро або приблизно 4,85 гривні за куб. Але в Україні він так коштувати не буде, треба додати до цього вартість логістики.

Мітки по темі

українанафтогазуряд

Ще по темі

Втрата незалежності НБУ здатна зробити українців біднішими: до чого тут вибори
Втрата незалежності НБУ здатна зробити українців біднішими: до чого тут вибори
Якщо хтось вважає, що корупція є в державних банках (вона звичайно є, адже це державні банки), то повинен не знищувати реформу банківської сфери, а продовжувати її.
8 квітня 2019 р.
Яким буде курс долара в Україні у наступні 5 років
Яким буде курс долара в Україні у наступні 5 років
Курс долара до гривні протягом 2019 року буде на рівні 28 гривень 70 копійок за долар. Таке прогнозує Міжнародний валютний фонд. А ще МВФ поновив прогноз щодо курсу гривні на період до 2024 року.
11 квітня 2019 р.
У Мінфіні підрахували витрати Пенсійного фонду
У Мінфіні підрахували витрати Пенсійного фонду
Витрати ПФ збільшилися на 24,8% в річному вимірі
13 квітня 2019 р.
новини