ДБР здійснює обшуки, пов'язані з сигаретною компанією Philip Morris

12 липня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

У ДБР повідомили, що перевіряють можливі незаконні дії Державної фіскальної служби, що призвели до втрати українським бюджетом 630 мільйонів гривень. 

Слідчі ДБР провели обшуки у будівлі відомства і на Харківській митниці та вилучили всі документи по цій справі. 

Довідка: У 2015 році Харківська митна служба встановила для Philip Morris спеціальний митний режим, згідно з яким компанія звільнялася від митного податку на сировину, яка підлягала реекспорту.

У 2016 році термін спеціального митного режиму закінчився. Згодом Державна фіскальна служба поставила під сумнів правомірність надання компанії цього режиму та зобов'язала компанію сплатити усі митні податки за цей період у розмірі 635 мільйонів гривень, що включає донарахування ввізного мита, додаткове ввізне мито, ПДВ, штрафи та пені.

Після судових позовів та подання апеляцій до органів ДФС, Philip Morris подали заяву до Кабінету міністрів про інвестиційний спір. Після цього співробітники ДФС поступились, уклали мирову угоду та зняли з компанії зобов'язання сплачувати цю суму.

Мітки по темі

дбрдфсphilip morris

Ще по темі

Коли створять нову Митницю: Нефьодов назвав термін
Коли створять нову Митницю: Нефьодов назвав термін
За словами Нефьодова, нові співробітники пройдуть "курс молодого бійця"
30 липня 2019 р.
Зеленський зустрівся з Ердоганом
Зеленський зустрівся з Ердоганом
Політики говорили про війну на Донбасі, анексію Криму і проблему переслідування кримських татар, економічне співробітництво та співпрацю у будівництві доріг і аеропортів.
9 серпня 2019 р.
Обрано нову голову МВФ: що про неї відомо?
Обрано нову голову МВФ: що про неї відомо?
Директором Міжнародного валютного фонду на п'ять років обрано кандидатку від Євросоюзу Крісталіну Георгієву. Представниця Болгарії раніше була членом Єврокомісії, а донедавна – виконавчим директором Світового банку.
26 вересня 2019 р.
новини