Дебати Зеленського і Порошенка на "Олімпійському"

17 квітня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Штаби Володимира Зеленського і Петра Порошенка уклали тристоронню угоду з НСК "Олімпійським" щодо проведення дебатів. Згоди дійшли лише у декількох питаннях: у даті та у тому, що сцену монтувати на газоні стадіону не будуть. Про решту пунктів угоди – невідомо.

Найбільше суперечок було довкола часу проведення дебатів. У Порошенка наполягали, щоб захід розпочинався о 16:00 та закінчувався о 19:00. Така пропозиція була зумовлена тим, що Порошенко хотів провести ще одні дебати у студії Суспільного о 20:00. У Зеленського таку пропозицію відкидали.

Схоже станом на 17 квітня кандидати домовилися. Команди і Порошенка, і Зеленського зі своїх офіційних сторінок у соцмережах запрошують на дебати 19 квітня о 19:00.

У штабі Зеленського розповіли також про спеціальний сайт, на якому можна зарезервувати безкоштовне місце на "Олімпійському" стадіоні.

Так, менш ніж за півдоби після початку поширення безкоштовних квитків на дебати люди забронювали 12 тисяч місць. Зазначимо, що через таку активність українців сервіс працює з перешкодами. До речі, стадіон має 70 050 місць.

Ще по темі

Томос, мова, армія: Зеленський заявив, що Порошенко привласнив собі чужі досягнення
Томос, мова, армія: Зеленський заявив, що Порошенко привласнив собі чужі досягнення
Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що чинний глава держави присвоїв собі усі досягнення України за останні п'ять років і виклав їх у своєму передвиборчому слогані "Армія! Мова! Віра!".
20 квітня 2019 р.
Дебати Зеленського і Порошенка: скільки людей прийшло на "Олімпійський"
Дебати Зеленського і Порошенка: скільки людей прийшло на "Олімпійський"
На дебати кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського, що відбулися 19 квітня на НСК "Олімпійський", прийшли 22 тисячі глядачів.
20 квітня 2019 р.
Вибори президента України-2019
Вибори президента України-2019
В Україні завершився другий тур президентських виборів. ЦВК вже підрахувала 99,64% голосів – Володимир Зеленський наразі отримав 73,22% голосів, а Петро Порошенко – 24,46%.
22 квітня 2019 р.
новини