Дитячий омбудсмен Кулеба потрапив у реанімацію після ДТП

25 листопада 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Про ДТП за участю Миколи Кулеби повідомила активістка Оксана Новачук.

Разом з дитячим уповноваженим були його сини Тимофій та Єлисей. Старший син Тимофій перебуває в реанімації у дуже важкому стані.

Друзі, наш брат Микола Кулеба, уповноважений президента у справах дітей, потрапив в аварію. Він і один з чотирьох його дітей, перебувають у важкому стані. Молимось про Боже втручанння і захист над ними,
– написала активістка.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що аварія трапилася у селі Чабани Київської області. Під час перетину перехрестя в авто Миколи Кулеби влетів мікроавтобус. Виглядає на те, що дитячий омбудсмен перетинав перехрестя на червоне світло.

"Бажаю якнайшвидшого одужання всім учасникам ДТП. Потрібно пам'ятати, що керування авто – це відповідальний процесс, і будь-які порушення правил дорожнього руху можуть закінчитись погано для всіх участників аварії", – підкреслив Геращенко.

Мітки по темі

кулебадтпомбудсмен

Ще по темі

Український літак розбився в Ірані, загинуло 176 людей
Український літак розбився в Ірані, загинуло 176 людей
Український літак МАУ розбився в Ірані поблизу Тегерану зранку 8 січня. На борту перебувало 176 людей: 167 пасажирів та 9 членів екіпажу. Ніхто із них не вижив. На місці падіння знайшли дві чорні скриньки.
8 січня 2020 р.
Уряд Росії подав у відставку
Уряд Росії подав у відставку
Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив про відставку уряду. Пере цим російський президент Володимир Путін оголосив пропозиції про зміну Конституції. Тому своє рішення Медведєв вважає правильним. Сам Путін уже підписав указ про відставку уряду.
15 січня 2020 р.
и впливає коронавірус на Україну?
и впливає коронавірус на Україну?
Кожен фахівець фінансового ринку знає, що безпосереднього впливу на український фондовий ринок ніякий "коронавірус" не має.
27 лютого 2020 р.
новини