Екс-керівники "Укргазбанку" потрапили під арешт у справі про розкрадання 39 мільйонів гривень

20 лютого 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Суд заарештував екс-заступника голови правління "Укргазбанку" та екс-члена спостережної ради, а також призначив домашній арешт керівнику підприємства.

Запобіжні заходи екс-посадовцям банку обрані за підозрами у справі про розкрадання майна шляхом зловживання службовим становищем, повідомила Нацполіція.

Читайте також: Зловили на "гарячому": топ-посадовець відомого банку попався на хабарі – фото

Екс-посадовців банку підозрюють у тому, вони переказали на рахунки заздалегідь створеного підконтрольного підприємства 39 мільйонів гривень. Це було здійснено через перерахування грошей за оренду приміщень, якими банк фактично не користувався, та проведення у них ремонту.

Заарештованому екс-заступнику голови правління банку суд залишив можливість вийти під заставу у 960,5 тисячі гривень; екс-члену спостережної ради – під заставу у 90 мільйонів гривень.

Один із заарештованих – Олексій Омельяненко. Він був одним із головних бенефіціарів банку до його націоналізації під час кризи 2008-2009 років. У різні часи Омельяненко працював у банку на різних посадах, у тому числі – заступника глави правління та члена спостережної ради, повідомляє видання Finbalance.

Мітки по темі

укргазбанк

Ще по темі

Олігархи контролюють уряд України, – Сироїд
Олігархи контролюють уряд України, – Сироїд
Україна захоплена олігархами, які зацікавлені використовувати її як сировинний придаток. Вони не зацікавлені в тому, щоб країна розвивалась як інноваційна держава.
22 лютого 2019 р.
Екс-керівників "Укргазвидобування" спіймали на космічному хабарі
Екс-керівників "Укргазвидобування" спіймали на космічному хабарі
Правоохоронці затримали колишніх менеджерів "Укргазвидобування", спіймавши їх на хабарі у розмірі 1 мільйон доларів. Обом екс-посадовцям 6 березня повідомили про підозри у скоєнні злочинів.
7 березня 2019 р.
Китайська CNBM вимагає знайти і покарати замовників рейдерської атаки на свої активи
Китайська CNBM вимагає знайти і покарати замовників рейдерської атаки на свої активи
Китайська державна корпорація CNBM вимагає знайти і покарати замовників і виконавців рейдерської атаки на свої активи в Миколаївській області на початку березня поточного року.
15 березня 2019 р.
новини