Експерти оцінили втрати Венесуели від санкцій під час правління Мадуро

11 лютого 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Така оцінка подається у звіті Стратегічного латиноамериканського центру з геополітики.

На думку експертів через міжнародні обмеження на рух капіталу країна втрачала по 19 мільярдів доларів на рік, через завищену вартість запозичень у зв'язку з санкціями – близько 3,3 мільярда доларів на рік.

Якби ці гроші прийшли в економіку країни, за п'ять років Венесуела спродукувала б товарів і послуг на 260 – 350 мільярдів доларів більше, що у перерахунку на душу населення склало б 12 200 – 13 400 доларів. Водночас ВВП країни впав би всього на 1,1 – 1,6 відсотка на рік. Як показала модель, відсутність зовнішніх інвестицій, навпаки, добре узгоджується зі спостережуваною втратою 60 відсотків ВВП.

Запуск сировинної економіки Венесуели у поточному стані неможливий без зовнішньої фінансової допомоги.

Якби уряд Мадуро отримав таке ж міжнародне фінансування, як уряд президента Аргентини Маурісіо Макрі у перші три роки його терміну, зростання ВВП Венесуели перевершив би показники Аргентини,
– підсумували експерти.

Мітки по темі

мадуровенесуеласша

Ще по темі

Фірташ за копійки повернув собі найбільший ТРЦ у Києві
Фірташ за копійки повернув собі найбільший ТРЦ у Києві
Торгово-розважальний центр "Республіка", який після завершення будівництва та початку роботи мав стати найбільшим у Києві, викупила маловідома фірма "Солтекс капітал" за суму, що є утричі меншою, ніж номінальна вартість закладу.
13 лютого 2019 р.
Екс-керівники "Укргазбанку" потрапили під арешт у справі про розкрадання 39 мільйонів гривень
Екс-керівники "Укргазбанку" потрапили під арешт у справі про розкрадання 39 мільйонів гривень
Суд заарештував екс-заступника голови правління "Укргазбанку" та екс-члена спостережної ради, а також призначив домашній арешт керівнику підприємства.
20 лютого 2019 р.
Олігархи контролюють уряд України, – Сироїд
Олігархи контролюють уряд України, – Сироїд
Україна захоплена олігархами, які зацікавлені використовувати її як сировинний придаток. Вони не зацікавлені в тому, щоб країна розвивалась як інноваційна держава.
22 лютого 2019 р.
новини