Формування ціни на газ для населення

4 березня 2019 р. - Нестерук Михайло

За матеріалами - segodnya.ua

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправною і недійсною постанову №315 Кабінету міністрів від 27 квітня 2016 року, яким визначався порядок формування ціни на газ для населення. Про це повідомляється сьогодні на сайті суду.

Прес-служба адмінсуду зазначає, що справа розглядалася з 2016 року.

"Такий тривалий термін розгляду справи пов'язаний, зокрема, зі зміною складу колегії суддів у зв'язку із закінченням їх повноважень щодо здійсненню правосуддя, що обумовило розгляд справи з самого початку, призначенням у справі судових експертиз та загальним навантаженням на суддів з розгляду адміністративних справ", – сказано в повідомленні.

Відзначається також, що адмінсуд прийняв це рішення, тому що Кабмін порушив порядок прийняття оскаржуваної постанови в частині її узгодження з Секретаріатом Енергетичного Співтовариства та Державної регуляторної служби, оприлюднення проекту постанови та іншого.

"В цілому [це] призвело до усунення від участі в прийнятті оскаржуваного рішення значного кола зацікавлених осіб. Зазначені порушення були визнані судом істотними і свідчать про недотримання при ухваленні цієї постанови вимог нормативних актів, що мають вищу юридичну силу", – пояснили в суді.

Ще по темі

"Космічні" тарифи на тепло
"Космічні" тарифи на тепло
Міністр повідомив, що безгосподарність не покриватиметься за рахунок бюджету
5 березня 2019 р.
Індексація пенсій та одноразові виплати: чи є у цьому політичний підтекст?
Індексація пенсій та одноразові виплати: чи є у цьому політичний підтекст?
В українському інформаційному просторі виникла плутанина, пов'язана з пенсійними виплатами. Вона з'явилася через те, що в країні одночасно відбуваються два процеси, які мають абсолютно різну природу.
11 березня 2019 р.
Ахметов продавав Україні електроенергію вдвічі дорожче, ніж Угорщині
Ахметов продавав Україні електроенергію вдвічі дорожче, ніж Угорщині
У лютому 2019 року Україна закупила в групи ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова електроенергію майже вдвічі дорожче, ніж Угорщина.
13 березня 2019 р.
новини