Гендерна "рівність"

5 вересня 2018 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

В парламенті всього 12% жінок депутаток, в той час як середньосвітовий показник складає 22%. За даними Global Gender Gap Report 2017 Україна посідає 116 місце із 144 держав за кількістю представлених жінок у парламенті. Така ситуація є наслідком масштабних дискримінаційних явищ та бар’єрів, з якими стикаються жінки у сфері праці,
– йдеться у тексті повідомлення.

Крім того, у громадській організації відзначили, що жінки затримуються на посадах середньої ланки довше, ніж чоловіки, а "пробити" скляну стелю та влаштуватися на керівні посади жінкам досить складно навіть за наявності найвищого рівня знань та досвіду.

Нерівність в оплаті праці позбавляє жінок важливого економічного підґрунтя для особистісного та професійного розвитку – середня зарплата жінок за всю історію незалежності України не перевищувала 79% зарплати чоловіків,
– наголосили у команді "Трудових ініціатив".

Це означає, що на рівноцінних посадах при однаковому рівні освіти та досвіду жінки в середньому отримують до 79% зарплати чоловіків. При тому, що жінкам зазвичай доводиться викладатися на 150-200% на роботі, щоденно долаючи цілу низку стереотипів щодо своїх здібностей.

Ще по темі

Кабмін направив у Раду проект держбюджету-2019
Кабмін направив у Раду проект держбюджету-2019
Кабінет міністрів України вніс на схвалення Верховної Ради проект держбюджету-2019.
17 вересня 2018 р.
Бюджет-2019: який курс долара прогнозує Кабмін України
Бюджет-2019: який курс долара прогнозує Кабмін України
Курс долара на 2019 рік в Україні прогнозують на рівні 29,4 грн. Такі цифри заклав Кабінет Міністрів у проекті бюджету на 2019 рік.
18 вересня 2018 р.
Подорожчання газу буде: які у цьому плюси для українців
Подорожчання газу буде: які у цьому плюси для українців
Подорожчання газу потрібне, щоб Україна створила ринок природного газу. Саме відсутність цього ринку не дає можливості запустити в роботу нормальні економічні моделі, бізнесові стосунки між споживачами і постачальниками на цьому ринку.
18 вересня 2018 р.
новини