Гройсман анонсував збільшення мінімальної зарплатні

17 липня 2019 р. - Михайло Германович

За матеріалами - 24tv.ua

На засіданні уряду 17 липня Гройсман сказав, що у наступному році середня зарплатня по Україні складатиме 620 доларів (16 тисяч 120 гривень).

Гройсман наголосив, що є інший варіант розвитку подій, коли включать друкарський станок і почнуть розганяти інфляцію та робити разові подачки. Це призведе до дефолту або фінансової кризи. 

Відзначимо, що наразі Кабмін не ухвалював ніяких рішень щодо збільшення мінімальної зарплати з 2020 року. Мінімальна зарплатня зараз становить 4 тисячі 174 гривні.

Мітки по темі

гройсманурядукраїна

Ще по темі

Кабмін зобов'язав "Нафтогаз" знизити ціну на газ у серпні
Кабмін зобов'язав "Нафтогаз" знизити ціну на газ у серпні
"Нафтогаз" у серпні повинен знизити ціну природного газу для населення на 265 гривень за тисячу кубічних метрів. Відтак, його ціна без ПДВ і тарифів на транспортування та постачання становитиме 4640 гривень за 1 тисячу кубічних метрів.
9 серпня 2019 р.
"Укрзалізниця" збирається підвищити ціни на квитки
"Укрзалізниця" збирається підвищити ціни на квитки
В компанії поки лише натякають на можливе подорожчання пасажирських перевезень. Таким чином там начебто намагаються вирішити проблему відсутності квитків у період відпусток та свят.
14 серпня 2019 р.
Законопроєкт про продаж землі
Законопроєкт про продаж землі
Не більше 15% земель області, не більше 0,5% в Україні загалом, обмеження придбання для іноземців – такі і не лише положення пропонує закріпити Верховній Раді Кабінет міністрів у законі про продаж землі.
26 вересня 2019 р.
новини