Гройсман повідомив, якою має бути середня зарплата в Україні в 2021 році

14 травня 2019 р. - Михайло Германович

За матеріалами - segodnya.ua

Середня зарплата в Україні в доларовому еквіваленті повинна скласти 620 доларів в 2021 році. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час підписання нової тристоронньої генеральної угоди з профспілками і роботодавцями, інформує сьогодні, 14 травня, прес-служба уряду.

За його словами, одне з основних завдань Кабінету міністрів – зростання економіки в країні, яке дозволить збільшити доходи українців і, відповідно, якість їх життя.

"Наш уряд вже створив механізми, які б дозволили збільшити мінімальну зарплату втричі за останні три роки, середню – вдвічі. Уряд має чіткий орієнтир щодо середньої зарплати в Україні на 2021 рік. У доларовому еквіваленті це 620 доларів – абсолютно реальний показник, який допоможе збільшити мотивацію українців працювати на власну економіку", – підкреслив він.

Гройсман також наголосив на важливості розвитку середнього класу в Україні, до якого повинні належати вчителі, лікарі, робітники.

Ще по темі

Із "Приватбанку" масово забирають валюту через судові баталії
Із "Приватбанку" масово забирають валюту через судові баталії
Протягом останніх двох місяців із"Приватбанку" клієнти забрали близько 137 мільйонів доларів і 27 мільйонів євро. Однак у банку кажуть, що таких клієнтів не дуже тримають.
8 червня 2019 р.
В Україні "запрацювали" штрафи за комунальні борги
В Україні "запрацювали" штрафи за комунальні борги
Пеня буде нараховуватися за платіжками за травень
10 червня 2019 р.
"Приватбанк" виграв у компанії Коломойського справу щодо заставного майна
"Приватбанк" виграв у компанії Коломойського справу щодо заставного майна
"ПриватБанк" виграв у суді по справі за позовом ПрАТ "Ерлан". Пов’язана із Ігорем Коломойським компанія намагалася вивести майно банку з-під застави.
12 червня 2019 р.
новини