Інфляція та зростання курсу, – "Приватбанк" про наслідки скасування націоналізації

26 квітня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Це просто знищить монетарну політику, наголосив голова наглядової ради "ПриватБанку" Енгін Акчакоча в інтерв’ю "Радіо НВ".

Він наголосив, що вона стоїть на двох "ногах" — "це відсоткові ставка та обмінний курс".

Акчакоч також зазначив, що у разі набуття чинності рішення Окружного адміністративного суду, Україну може спіткати нова фінансова криза, а напрямок руху держави "зміниться на 180 градусів".

Фінансові кризи – це результат нестачі впевненості в системі. Перш за все ми повинні відповісти на питання про те, хто відповідальний за підтримку цієї впевненості у фінансовій системі. Уряд, політична влада. Якщо вони не забезпечують впевненість, тоді все втрачено,
– додав він.

 Окружний адмінсуд Києва 18 квітня скасував рішення про націоналізацію "Приватбанку" за позовом Коломойського. Суд вирішив, що процедура виведення неплатоспроможного "Приватбанку" з ринку за участю держави порушує норми законодавства.

Які ще рішення у справі "Приватбанку" ухвалив суд:

19 квітня з’ясувалось, що суд також скасував рішення НБУ від 13 грудня 2016 року щодо визначення переліку пов'язаних з банком фізичних і юридичних осіб;
20 квітня Печерський суд Києва прийняв рішення про розірвання договору особистої поруки бізнесмена Ігоря Коломойського по кредитах рефінансування "Приватбанку" на суму 9,2 мільярда гривень, отриманих до його націоналізації.
Але це ще не все. ЗМІ повідомляють, що Коломойський подав ще 5 позовів у Господарський суд Києва до НБУ та "Приватбанку". Його мета –скасувати свою заборгованість за кредитами Нацбанку.

Ще по темі

Гройсман повідомив, якою має бути середня зарплата в Україні в 2021 році
Гройсман повідомив, якою має бути середня зарплата в Україні в 2021 році
Прем'єр наголосив на важливості розвитку середнього класу в Україні
14 травня 2019 р.
Із "Приватбанку" масово забирають валюту через судові баталії
Із "Приватбанку" масово забирають валюту через судові баталії
Протягом останніх двох місяців із"Приватбанку" клієнти забрали близько 137 мільйонів доларів і 27 мільйонів євро. Однак у банку кажуть, що таких клієнтів не дуже тримають.
8 червня 2019 р.
В Україні "запрацювали" штрафи за комунальні борги
В Україні "запрацювали" штрафи за комунальні борги
Пеня буде нараховуватися за платіжками за травень
10 червня 2019 р.
новини