Кабмін зобов'язав "Нафтогаз" знизити ціну на газ у серпні

9 серпня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Відповідне доручення видав український прем’єр Володимир Гройсман. У документі, зокрема, посилаються на постанову Кабміну № 293 від 3 квітня 2019 року, згідно з якою з червня "Нафтогаз" є зобов’язаним продавати для населення газ за ціною, що є найнижчою на одному з чотирьох майданчиків.

Мовиться про такі майданчики:

– Мінекономрозвитку (середня митна вартість імпортованого газу в липні склала 4812 гривень за тисячу кубічних метрів без ПДВ);

– Українська енергетична біржа (газ на серпень у липні продали за ціною 4654 гривень за тисячу кубічних метрів без ПДВ).

– НАК "Нафтогаз" (газ для промисловості за передоплатою, що встановлено на серпень, – 4640 гривень за тисячу кубічних метрів без ПДВ;

– за ціною ПСО, що на липень складає 7185 гривень за тисячу кубометрів.

Як підкреслюють в уряді, найнижчою виявилася ціна НАК "Нафтогаз". Відтак, ціна газу в серпні для населення, без ПДВ без тарифів на транспортування та постачання, складе 4640 гривень за тисячу кубічних метрів. Це на 265 гривень менше, аніж було в липні – тоді ціна на газ для населення становила 4905 гривень.

Мітки по темі

кабміннафтогазгаз

Ще по темі

"Укрзалізниця" збирається підвищити ціни на квитки
"Укрзалізниця" збирається підвищити ціни на квитки
В компанії поки лише натякають на можливе подорожчання пасажирських перевезень. Таким чином там начебто намагаються вирішити проблему відсутності квитків у період відпусток та свят.
14 серпня 2019 р.
Законопроєкт про продаж землі
Законопроєкт про продаж землі
Не більше 15% земель області, не більше 0,5% в Україні загалом, обмеження придбання для іноземців – такі і не лише положення пропонує закріпити Верховній Раді Кабінет міністрів у законі про продаж землі.
26 вересня 2019 р.
Мінімальна зарплата і прожитковий мінімум
Мінімальна зарплата і прожитковий мінімум
Мінімальна зарплата з 1 січня в Україні становитиме 4723 гривні на місяць або 28,31 гривні за годину. Такі розміри мінімалки закладені у державному бюджеті на 2020 рік, який 18 жовтня за основу в першому читанні схвалила Верховна Рада.
18 жовтня 2019 р.
новини