Коли створять нову Митницю: Нефьодов назвав термін

30 липня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - segodnya.ua

Нова Митниця в Україні буде створена до кінця вересня 2019 року. Про це заявив Максим Нефьодов, голова Державної митної служби (ДМС), яка вже зареєстрована як юридична особа, повідомляє "Укрінформ".

"У новій Митниці я поки єдиний співробітник. І нова Митниця буде створена десь до кінця вересня", – сказав він у Трускавці Львівської області.

При цьому, за його словами, для майбутніх працівників ДМС буде розроблено певний курс адаптації, свого роду "курс молодого бійця", щоб підготувати їх до цієї роботи.

Мітки по темі

дмснефьодовмитниця

Ще по темі

Зеленський зустрівся з Ердоганом
Зеленський зустрівся з Ердоганом
Політики говорили про війну на Донбасі, анексію Криму і проблему переслідування кримських татар, економічне співробітництво та співпрацю у будівництві доріг і аеропортів.
9 серпня 2019 р.
Обрано нову голову МВФ: що про неї відомо?
Обрано нову голову МВФ: що про неї відомо?
Директором Міжнародного валютного фонду на п'ять років обрано кандидатку від Євросоюзу Крісталіну Георгієву. Представниця Болгарії раніше була членом Єврокомісії, а донедавна – виконавчим директором Світового банку.
26 вересня 2019 р.
Дитячий омбудсмен Кулеба потрапив у реанімацію після ДТП
Дитячий омбудсмен Кулеба потрапив у реанімацію після ДТП
Уповноважений з прав дитини Микола Кулеба разом зі своїми двома синами потрапили в аварію. Дитячий омбудсмен перебуває в реанімації у важкому стані.
25 листопада 2019 р.
новини