"Космічні" тарифи на тепло

5 березня 2019 р. - Михайло Германович

За матеріалами - segodnya.ua

Кабінет міністрів України має намір встановити граничний тариф на централізоване опалення. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева на засіданні селекторної наради в уряді.

За його словами, в країні фіксуються поодинокі випадки, коли постачальники тепла встановлюють "космічну" вартість теплоносія.

"Якщо хтось думає, що держава буде це оплачувати, то він помиляється. Ми проведемо аналіз і встановимо граничний тариф для України. Якщо хтось думає, що за рахунок бюджетних коштів він буде покривати свою безгосподарність, то цей період закінчився", - підкреслив міністр.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року підвищилися тарифи на тепло для населення через подорожчання газу з 1 листопада минулого року на 23,5%.

Лютий боляче вдарив по гаманцю багатьох українців – їм прийшли перші "важкуваті" рахунки за січень з новими тарифами за компослуги. У грошах найбільше подорожчали тепло і гаряча вода, які і так коштували чимало: в середньому за квартиру площею 50 кв. м порядку 1200-1300 грн.

Мітки по темі

українатарифибюджет

Ще по темі

Індексація пенсій та одноразові виплати: чи є у цьому політичний підтекст?
Індексація пенсій та одноразові виплати: чи є у цьому політичний підтекст?
В українському інформаційному просторі виникла плутанина, пов'язана з пенсійними виплатами. Вона з'явилася через те, що в країні одночасно відбуваються два процеси, які мають абсолютно різну природу.
11 березня 2019 р.
Ахметов продавав Україні електроенергію вдвічі дорожче, ніж Угорщині
Ахметов продавав Україні електроенергію вдвічі дорожче, ніж Угорщині
У лютому 2019 року Україна закупила в групи ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова електроенергію майже вдвічі дорожче, ніж Угорщина.
13 березня 2019 р.
Чому в Україні дорожчають овочі
Чому в Україні дорожчають овочі
У лютому в Україні здорожчали овочі через зростання цін на тепличні сирі продукти в Туреччині.
13 березня 2019 р.
новини