Курс долара в Україні: прогноз на тиждень

6 серпня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

За даними аналітиків, долар минулого тижня подорожчав до гривні на всіх сегментах валютного ринку на 0,4-2,0%.

Тим часом, в колах економічного керівництва країни триває дискусія про можливість і необхідність втручання в курсоутворення. У п'ятницю до неї підключився директор департаменту відкритих ринків НБУ Сергій Пономаренко. Він нагадав, що в Україні – плаваючий, а не фіксований курс гривні. За його словами, "у нас немає такої тактики, щоб захищати якусь цифру, припустимо, не дати гривні зміцнитися більше 25 гривень за долар або не дати гривні ослабнути більше 30 гривень за долар. В цьому і є суть плаваючого курсу, він змінюється під впливом попиту та пропозиції".

Цього тижня ми очікуємо зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень поблизу 26,2 гривні, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 25,8 / 26,2 гривні,
– зазначив у коментарі 24 каналу старший аналітик "Альпарі" Вадим Іосуб.

Мітки по темі

курс доларадоларнбу

Ще по темі

Курс валют на 19 вересня
Курс валют на 19 вересня
На четвер, 19 вересня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Обидві валюти втратили у ціні.
19 вересня 2019 р.
Чого очікувати від курсу гривні: ризики та прогнози?
Чого очікувати від курсу гривні: ризики та прогнози?
Протягом останніх чотирьох років в Україні спостерігалася певна сезонність коливання курсу гривні: вона починала дешевшати протягом осені та на початку зими, а потім покращувала свої позиції.
9 жовтня 2019 р.
Курс валют на 18 жовтня
Курс валют на 18 жовтня
На п'ятницю, 18 жовтня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. "Американець" подешевшав, а європейська валюта додала у ціні.
18 жовтня 2019 р.
новини