Меркель відповіла, чому Зеленського не запросила на зустріч

13 квітня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Напередодні стало відомо, що і Порошенко, і Зеленський 12 квітня зустрінуться з Макроном   Порошенко і Зеленський зустрінуться з Макроном, – штаб президента у Парижі. При цьому в Порошенка повідомляли, що він цього ж дня матиме зустріч і з Меркель. Ця зустріч вже відбулася. А Зеленський у той час встиг зустрітися з Макроном.

Відповідаючи на питання щодо Зеленського, Меркель лише сказала, що вирішила запросити пана президента, і що вона постійно з ним спілкується. Канцлерка нагадала, що нещодавно бачилася з Порошенком на Мюнхенській конференції з безпеки.

Ми постійно зустрічаємося (з Порошенком, – ред.), у нас постійний обмін і постійні зустрічі. І також в часи, коли ми маємо вибори, я теж вирішила його запросити, оскільки для мене важливий діалог з ним,
– сказала Меркель на спільній з Порошенком прес-конференції у Берліні.

Канцлерка Німеччини зазначила, що незалежно від результатів виборів, "ми працюватимемо для розвитку України"

Ще по темі

Зеленський не прийде на дебати на Суспільне
Зеленський не прийде на дебати на Суспільне
Кандидат у президенти України Володимир Зеленський не братиме участі у теледебатах з кандидатом Петром Порошенком на Суспільному ввечері 19 квітня
18 квітня 2019 р.
Росія заборонила експорт нафти в Україну
Росія заборонила експорт нафти в Україну
РФ встановлює заборону на експорт в Україну нафти і нафтопродуктів, а також розширює заборону на ввезення деяких українських товарів.
18 квітня 2019 р.
Шевчука звільнили з посади голови та судді Конституційного суду
Шевчука звільнили з посади голови та судді Конституційного суду
Станіславу Шевчуку без його присутності висловили недовіру як голові Конституційного суду України. Це трапилося на засіданні КС 14 травня – рішення прийняли голосуванням, за недовіру висловилися більшість суддів.
14 травня 2019 р.
новини