Металургія та аграрії – основні експортні галузі, що забезпечують Україну валютою!

24 жовтня 2018 р. - Нестерук Михайло

За матеріалами - 24tv.ua

Така дані згідно з рейтингом, який опублікований у виданні "БизнесЦензор".

При цьому, основними експортними галузями, які забезпечують Україну валютною виручкою, що прямо впливає на втримання курсу гривні, є металургія та агропромисловий комплекс.

Від гірничо-металургійного комплексу до ТОП-10 найбільших холдингів увійшли (в рейтинг видання, – ред.) три компанії, агропромислового – п'ять. Від енергетики і машинобудування – по одній компанії.

"Перше місце посів металургійний холдинг "Метінвест"… на третьому місці опинився гірничо-металургійний гігант "Арселор Міттал Кривий Ріг", – повідомляє видання.

Серед аграрних компаній зазначені: "Кернел" – найбільший виробник олії у світі і "Нібулон" – класичний приклад сировинної компанії в Україні. Компанія інвестує в інфраструктуру для вивезення зернових на експорт.

"Сукупний дохід десяти холдингів 2017 становив 660 млрд грн, або 22% від номінального валового внутрішнього продукту України. На цих підприємствах працює сотні тисяч українців", – пише видання.

"Ми порівнювали доходи компаній за останні три роки. Майже у всіх вони виросли. І причина не тільки в девальвації гривні, але і в нарощуванні обсягів виробництва компаніями і відновлення економіки після кризи", – повідомляє "БизнесЦензор".

Ще по темі

Скільки відсотків зростання економіки України "з’їдає" корупція: дані МВФ
Скільки відсотків зростання економіки України "з’їдає" корупція: дані МВФ
За підрахунками Міжнародного валютного фонду, якби рівень корупції в Україні був на рівні європейських країн, що розвиваються, то зростання економіки становило б 5% щороку. Проте на сьогодні корупція в України "з'їдає" до 2% зростання економіки держави.
13 листопада 2018 р.
Підвищення екоподатку в 25 разів – ризикований крок уряду
Підвищення екоподатку в 25 разів – ризикований крок уряду
Верховна Рада цього тижня має намір підняти екологічний податок для підприємств у 25 разів, при цьому самі підприємства не є готовими до такого великого підвищення, вважає голова "Екологічний патруль" Тетяна Лампіка
20 листопада 2018 р.
Тимошенко вимагає захисту ГТС від корупційних зазіхань президента
Тимошенко вимагає захисту ГТС від корупційних зазіхань президента
Юлія Тимошенко закликає Верховну Раду стати на захист української газотранспортної системи (ГТС) та скасувати підвищення цін на газ для населення.
17 грудня 2018 р.
новини