Монетизація субсидій

26 березня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Міністр запевняє, що система монетизації запрацювала без збоїв. На запитання, як уряд контролюватиме, щоб монетизовані субсидії були витрачені саме на оплату комунальних послуг, Рева відзначив, що ця оплата – це справа відносин між споживачами та надавачами послуг. Зараз в Кабміні працюють над інструментами для контролю за реальною оплатою комунальних послуг готівкою.

У нас буде інструментарій для контролю за процесом оплати комунальних послуг. З одного боку, а з іншого – якщо людина зекономила, це її власні кошти,
– відзначив міністр.

Рева переконаний, що монетизація допоможе розвинути ринкові відносини між споживачами та надавачами послуг у сфері ЖКГ. А також  сприятиме відповідальності – за ефективне використання ресурсів, за якість ресурсу та чесні нарахування за спожите. "Якщо споживач сплачує повну вартість послуги, то він має право вимагати, аби гаряча вода, наприклад, була справді гарячою, а не ледь теплою", – додав міністр.

Мітки по темі

кабмінжкгсубсидії

Ще по темі

Збільшені пенсії отримали майже 9 мільйонів українців
Збільшені пенсії отримали майже 9 мільйонів українців
У березні уряд перерахував пенсії майже 9 мільйонам українців. Мінімальний розмір збільшення склав 100 гривень.
28 березня 2019 р.
Чи продовжить Зеленський співпрацю з МВФ?
Чи продовжить Зеленський співпрацю з МВФ?
У разі перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах Україна може отримати великі проблеми у стосунках з МВФ
2 квітня 2019 р.
Зараз саме час запастися газом
Зараз саме час запастися газом
На ринку газу склалася ситуація, коли його вигідно купувати на зиму про запас. Ціни на приватні поставки потенційно вигідні для придбання блакитного палива за форвардними контрактами.
3 квітня 2019 р.
новини