МВФ готовий виділити гроші

4 грудня 2018 р. - Михайло Германович

За матеріалами - segodnya.ua

Міжнародний валютний фонд (МВФ) підтвердив намір виділити Україні новий транш. Про це під час Погоджувальної ради у Верховній Раді повідомила представниця президента в парламенті Ірина Луценко, посилаючись на дані зустрічі президента Петра Порошенка з главою МВФ Крістін Лагард. 

"Міжнародний валютний фонд запевнив, що підтримка України продовжиться. Новий транш буде виділений Україні. Крістін Лагард підтвердила особисто президенту Петру Порошенко, що незважаючи на введення воєнного стану, Фонд продовжить співпрацю з Україною", – цитує Луценка "Голос України".

Нагадаємо, 28 листопада директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард повідомила, що Фонд планує ухвалити рішення про виділення Україні траншу фінансової допомоги "найближчим часом".

"У мене відбулася конструктивна розмова з президентом Порошенком, у ході якої ми обговорили стан очікуваної угоди stand-by. Президент поінформував мене про ключові параметри бюджету на 2019 рік, який нещодавно був схвалений парламентом і наразі розглядається співробітниками МВФ. Його попередня оцінка є задовільною, і очікується, що процес буде завершений найближчим часом", – сказала тоді Лагард.

Мітки по темі

мвфлагардпорошенко

Ще по темі

ЄС перерахував Україні перший транш величезної макрофінансової допомоги
ЄС перерахував Україні перший транш величезної макрофінансової допомоги
Євросоюз перерахував Україні перший транш у розмірі 500 мільйонів євро в рамках нової програми макрофінансової допомоги.
12 грудня 2018 р.
Відомо коли Україна отримає другий транш ЄС на 500 мільйонів євро
Відомо коли Україна отримає другий транш ЄС на 500 мільйонів євро
Український уряд очікує завершити четверту програму макрофінансової допомоги від ЄС та отримати другий транш кредиту на 500 мільйонів євро на початку 2019 року.
17 грудня 2018 р.
МВФ погодив нову кредитну програму для України та виділив великий транш!
МВФ погодив нову кредитну програму для України та виділив великий транш!
Рада Міжнародного валютного фонду погодила нову 14-місячну кредитну програму stand-by для України. Перший транш цієї програми, розміром 1,4 мільярдів доларів надійде вже найближчим часом.
19 грудня 2018 р.
новини