НБУ створив підрозділ для захисту споживачів фінансових послуг

12 червня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Голова НБУ Яків Смолій під час Форуму фінансової інклюзії сказав, що Національний банк бере на себе відповідальність за захист прав споживачів фінансових послуг.

Смолій наголосив, що Нацбанк сподівався на ухвалення Верховною Радою закону, який на законодавчому рівні запровадив би систему захисту прав споживачів фінансових послуг, "проте парламент вирішив інакше".

Однак це не привід залишати людей наодинці з їхніми проблемами з банками і небанківськими фінустановами,
– заявив голова центробанку.

Що передбачає законопроект? Насамперед він дасть можливість врегулювати систему розкриття інформації про фінансові продукти та послуги. Наприклад: розкриття банками, ломбардами та іншими кредиторами реальних відсоткових ставок за кредитами та вказування всіх прихованих комісій та платежів у рекламі.

Мітки по темі

нбуяків смолійвр

Ще по темі

Трамп хоче зумисне знецінити долар: причини
Трамп хоче зумисне знецінити долар: причини
Президент США Дональд Трамп стурбований тим, що зміцнення американського долара буцімто є загрозою для його економічного порядку денного. Відтак американський лідер попросив помічників пошукати шляхи ослаблення валюти.
12 липня 2019 р.
Агентство Fitch підвищило рейтинги семи українських банків
Агентство Fitch підвищило рейтинги семи українських банків
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги семи українських банків з рівня "B-" до "B".
26 вересня 2019 р.
Кожного дня 500 тисяч доларів: чому Коломойський винен "Приватбанку" все більше
Кожного дня 500 тисяч доларів: чому Коломойський винен "Приватбанку" все більше
Сума позивних вимог "Приватбанку" до екс-власників Коломойського та Боголюбова щодня зростає на 500 тисяч доларів. Її банк намагається відшкодувати у Високому суді Лондона.
15 жовтня 2019 р.
новини