Невідомі інвестори скупили за тиждень 10% всіх Karbo

4 червня 2018 р. - Нестерук Михайло

За матеріалами - 24tv.ua

Нагадаємо, що тижнем раніше, ринок української криптовалюти несподівано вийшов з майже двомісячного затишшя, коли її курс коливався в межах 0,50-0,52 USD/KRB, а щоденні обсяги торгів становили всього 10-15 тисяч доларів і зріс до значення в 0,72 USD/KRB на піку в суботу 26-го травня (+40%). Середній обсяг щоденних торгів в цей період сягав 50-75 тисяч доларів.

Тоді учасники ринку сходилися на думці, що на курс в основному вплинув вихід новини про входження Karbo в світовий ТОП-10 анонімних криптовалют.

За словами абсолютної більшості опитаних учасників ринку, новина спровокувала приплив коштів у валюту саме роздрібних інвесторів, тому що до третини від денного обсягу торгів, що виріс від 10 до 50 тисяч доларів, проходило через криптобіржу BTC Trade UA – єдину з шести бірж на яких Karbo торгується в гривні, і де існує зручна система розрахунку гривневими картками українських банків.

Перший тиждень, коли Karbo зробило +40% в доларі і більше +50% в біткойні – це був тиждень масового попиту. Ринок ніщо не могло "нахилити вниз", навіть майнери не збиралися продавати і чекали зростання. Коли в минулі вихідні курс почав сповзати з 0,72 до 0,68 – ніхто не сприйняв це серйозно,
– сказав один з провідних українських криптотрейдерів.

"Але минулого тижня ми всі побачили, як хтось штучно виставляє великі лоти "на пониження", обвалюючи курс на 2 центи вниз кожен раз. Спочатку мало хто розумів, що відбувається, але тепер вже всі основні брокери підтверджують цей "інсайд" – поки на біржах торгувалося 30-40 тисяч доларів в день, – великі покупці скуповували в обмінниках до 50-70 тисяч доларів на день".

Сумарний обсяг закупівлі тільки у чотирьох опитаних нами брокерів становив 120 тисяч доларів (3,6% від капіталізації) за минулий тиждень. Якщо ж брати до уваги і попередній тиждень, коли близько 220-240 тисяч доларів було викуплено на біржі, – то стає зрозумілим, що на ринку з'явився гравець або група гравців, що скупили за останні два тижні Karbo приблизно на 340 тисяч доларів або близько 10% від загальної капіталізації.

А ви ж самі розумієте, що може "зробити з ринком" гравець, який контролює 340 тисяч з 3,3 мільйона доларів загальної капіталізації цієї криптовалюти, при середньодобовому обороті в 40-50 тисяч доларів – і впустити його з 50 до 25 центів – і розігнати вгору до 10 доларів буквально за тиждень. Ясно той, хто вклався майже на третину мільйона буде "гнати ринок" тільки вгору – нас однозначно чекає "ралі", тільки б вгадати, коли воно почнеться,
– висловив загальну думку криптотрейдер Тарас Середа.

Ще по темі

В Нацбанку України заявили про небезпеку біткойна
В Нацбанку України заявили про небезпеку біткойна
Національний банк України вважає криптовалюту біткойн небезпечною для зберігання приватних коштів громадян.
18 серпня 2017 р.
Курс біткойна побив черговий рекорд
Курс біткойна побив черговий рекорд
Курс біткойна знову стрімко поповз у гору та поставив новий рекорд.
12 жовтня 2017 р.
Курс біткойна побив черговий рекорд
Курс біткойна побив черговий рекорд
Курс біткойна сягнув позначки 6300 доларів.
30 жовтня 2017 р.
новини