Нова програма МВФ для України: Гончарук описав умови

22 січня 2020 р. - Нестерук Михайло

За матеріалами - 24tv.ua

Суть нової програми МВФ для України привідкрив прем'єр-міністр Олексій Гончарук в інтерв'ю спецвипуску The Report Company, виданим спільно з Newsweek.

"Я не впевнений, що зможу оприлюднити деталі програми до того, як вона буде оголошена. Але я думаю, що програма може містити пункт про зменшення адміністративного тиску на енергетичних ринках, тож ми можемо очікувати подальшої лібералізації цієї галузі", – сказав Гончарук.

  • Серед інших умов програми МВФ для України може бути:
  • підтримка незалежності НБУ,
  • якісне корпоративне управління в держбанках,
  • продовження реформи податкової та митної служб.
  • Ще один важливий блок – антикорупційний. Деякі органи по боротьбі з корупцією, створені за останні 5 років, зараз функціонують належним чином і вже мають деякі досягнення. Іншим важливим питанням є незаконне збагачення,

Мітки по темі

мвфгончарукукраїна

Ще по темі

Уряд хоче компенсувати українцям затримку пенсій, зарплат та стипендій
Уряд хоче компенсувати українцям затримку пенсій, зарплат та стипендій
Кабінет Міністрів України підготував законопроєкт, який передбачає виплату компенсацій українцям у разі затримання виплат – зокрема, зарплат і пенсій.
24 січня 2020 р.
Уряд запустив доступну кредитну програму для українців
Уряд запустив доступну кредитну програму для українців
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук дав старт кредитній програмі Кабміну "5-7-9", яку анонсували ще наприкінці 2019 року. Заявки прийматимуть три державні банки.
3 лютого 2020 р.
В Україні зросли тарифи на воду
В Україні зросли тарифи на воду
Тарифи на водопостачання та водовідведення підвищили в Україні 4 лютого для 43 підприємств на всій території. В середньому тарифи на воду зростуть на 15 – 20% залежно від регіону.
5 лютого 2020 р.
новини