Поліція Донецька підтвердила смерть "Гіві"

8 лютого 2017 р. - Михайло Германович

За матеріалами - 24tv.ua

Про це розповів начальник управління Нацполіції у Донецькій області В'ячеслав Аброськін у ефірі одного з українських телеканалів.

Поліція Донецької області має таку інформацію, що сьогодні зранку було вбито терориста Михайла Толстих, більш відомого як "Гіві". Відповідно до інформації наших джерел, які там перебувають та які, все бачили на власні очі, можемо стверджувати, що дійсно відбувся вибух там, де перебував терорист "Гіві". У результаті він загинув. Наразі на місці працює так звана оперативна група поліції "ДНР", яка оточила місце інциденту,
– підкреслив він.

За словами голови поліції Донеччини, поки детальнішої інформації немає.

Крім того, правоохоронець розповів, що у зв’язку з загибеллю "Гіві" у Донецьку здійснюється обшук громадян і огляд автотранспорту, а також перекрито стратегічні дороги .

Не можу стверджувати, чи пов’язані смерті "Гіві" та "Мотороли", але терористи самі обрали такий шлях, тому все логічно та закономірно. Також не можу сказати, хто причетний до цього, аде є факти, що між терористами існує неприязнь, оскільки вони боряться за переділ сфер впливу,
– підсумував Аброськін.

Мітки по темі

гіві

Ще по темі

Скільки для України коштує війна на Донбасі?
Скільки для України коштує війна на Донбасі?
У 2016 році економічна вартість війни на Донбасі для України становила понад 60 мільярдів доларів або 20,4% ВВП країни.
1 червня 2017 р.
Обмін закінчився, звільнено усіх 74 українців
Обмін закінчився, звільнено усіх 74 українців
74 заручники, які перебували в полоні на окупованій частині Донбасу, звільнені і перебувають на підконтрольній Україні території.
27 грудня 2017 р.
Формула Штайнмаєра: чим загрожує Україні введення миротворців
Формула Штайнмаєра: чим загрожує Україні введення миротворців
Іншого сценарію для врегулювання конфлікту на Донбасі, ніж миротворча місія, немає. Це пріоритетний сценарій, який може почати реалізовуватися вже в 2018 році. Але є один серйозний ризик.
8 лютого 2018 р.
новини