Порошенко – Зеленський: без відповідей на які питання дебати неможливі

4 квітня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - segodnya.ua

На дебатах між кандидатами на пост президента України Петром Порошенком і Володимиром Зеленським не повинно бути ніяких емоцій, а лише конкретні відповіді на конкретні запитання.

Про це заявив директор Міжнародного інституту демократії Сергій Таран.

За його словами, на дебатах повинні бути озвучені ключові питання, і українці повинні отримати на них відповіді.

"Потрібно з'ясувати ті питання, які є головними – безпеки, війни і миру, якими будуть відносини з ведучою проти нас війну Росією, яким буде план мирного врегулювання з конкретними механізмами реалізації, а не просто порожніми словами, як буде гарантуватися збереження європейського і євроатлантичного вибору. Дуже важливо зрозуміти, які питання будуть просуватися в економіці. Без відповідей на ці питання вибір неможливий. Можна довго спостерігати за "війною" компроматів, реагувати на весь цей хайп, але все це закінчиться. І будь-яка людина, яка буде обрана на посаду президента, повинна буде зустрічатися і з Меркель, і з Трампом, і з Путіним за участю посередника або без. Нам треба моделювати ту країну, яку ми хочемо бачити", – каже Таран.

При цьому, як вважає експерт, буде погано, якщо дебати з інтелектуального поєдинку перетворяться в шоу.

"Ми зараз обираємо президента в надзвичайно складний рік. Цей рік і наступний – будуть викликом для України. Відбувається криза Європейського Союзу, є незрозумілою і не завжди прогнозована політика Трампа, триває війна з Росією – і все вимагає досить чесних і відвертих стратегій. Тому ми, обираючи президента, повинні вибирати той шлях, яким піде країна. Я сподіваюся, дебати не перетворяться в шоу. Хотілося б, щоб це був інтелектуальний поєдинок. Адже якими будуть дебати, такий буде і кандидат. Якою буде кандидат, такою і буде країна", – додає політолог.

Нагадаємо, після закінчення голосування на виборах президента України і після оприлюднення результатів екзит-полів пізно ввечері 31 березня, чинний глава держави Петро Порошенко виступив за дебати кандидатів у президенти перед другим туром виборів.

У свою чергу Володимир Зеленський прийняв виклик і висунув свої умови. Вимогою шоумена була зустріч на арені НСК "Олімпійський".

Також у США озвучили свою позицію щодо дебатів Порошенка і Зеленського. Американські експерти хочуть чути від кандидатів в президенти відповіді на головні питання – як розібратися з корупцією, виграти війну і підняти економіку України.

Ще по темі

Як Захід планує стримувати агресію Росії проти України та світу?
Як Захід планує стримувати агресію Росії проти України та світу?
Політика санкцій Сполучених Штатів Америки проти Росії показала свою успішність, тому Вашингтон продовжить застосовувати їх, аби стримати агресію Кремля
10 квітня 2019 р.
Чи буде телеміст між Суспільним і НСК "Олімпійським" на дебатах?
Чи буде телеміст між Суспільним і НСК "Олімпійським" на дебатах?
Дебати за участю кандидатів у президенти Володимира Зеленського і Петра Порошенка у формі телемосту між НСК "Олімпійським" та студією "Суспільного" не будуть проводитися.
11 квітня 2019 р.
Меркель відповіла, чому Зеленського не запросила на зустріч
Меркель відповіла, чому Зеленського не запросила на зустріч
Канцлерка Німеччини Ангела Меркель відповіла на питання про те, чому запросила на зустріч лише Президента України Петра Порошенка, але не запросила кандидата на посаду глави держави Володимира Зеленського.
13 квітня 2019 р.
новини