Постійні податкові зміни підривають інвестиційний імідж України

9 жовтня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Таку думку висловив сьогодні депутат Верховної Ради Андрій Ніколаєнко, виступаючи на засіданні робочої групи щодо змін ренти на видобуток залізної руди, передає кореспондент Мінпрому.

"Ви говорите про якісь додаткові надходження в бюджет (від підвищення ренти), але насправді є речі, які коштують дорожче. Це інвестиційний імідж країни", – сказав він, звертаючись до представника Міністерства фінансів.

Ніколаєнко нагадав, що нинішній уряд на чолі з Олексієм Гончаруком оголосив своєю метою додаткове залучення інвестицій в економіку України. Тоді як зараз у Верховній Раді розглядається депутатський законопроєкт №1210, що передбачає в тому числі різке підвищення рентних платежів за видобуток залізної руди.

А які інвестори до нас прийдуть, якщо постійно змінюється податкове законодавство – хоча було прийнято, що зміни не можуть вноситися частіше, ніж 1 раз в 5 років? Як ви думаєте, прийде до нас з Канади компанія Black Iron, яка хоче добувати тут у нас залізну руду, якщо прийняти те, що ви пропонуєте? 
– підкреслив депутат.

Ще по темі

Коломойський повинен віддати "Приватбанку" майже 11 мільйонів фунтів
Коломойський повинен віддати "Приватбанку" майже 11 мільйонів фунтів
Апеляційний суд Англії та Уельсу зобов’язав колишніх власників "Приватбанку" Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова виплатити 10,9 мільйона фунтів стерлінгів судових витрат. Це дорівнює 14,01 мільйона доларів.
24 жовтня 2019 р.
У ЄС розповіли, як загальмувати "Північний потік-2"
У ЄС розповіли, як загальмувати "Північний потік-2"
Минулого тижня Данія дала дозвіл на прокладення газового маршруту в обхід України "Північний потік-2". Газпровід буде збудовано точно, але цей процес можна сповільнити.
6 листопада 2019 р.
Гончарук відкрив Офіс протидії рейдерству
Гончарук відкрив Офіс протидії рейдерству
Кабінет Міністрів України відкрив Офіс протидії рейдерству. Його метою стане максимально захистити право власності людини. В уряді заявили, що станом на сьогодні припинилося системне рейдерство.
19 грудня 2019 р.
новини