"Приватбанк" виграв у компанії Коломойського справу щодо заставного майна

12 червня 2019 р. - Михайло Германович

За матеріалами - 24tv.ua

Компанія колишніх власників "Приватбанку" "Ерлан" подала на банк до суду з вимогою погасити борг перед НБУ за кредитом рефінансування, повідомляє прес-служба банку.

У заставі за цим кредитом було майно цієї компанії. Таким чином компанія колишніх власників "Приватбанку" намагалася зняти зі свого майні від іпотеки.

Однак Велика Палата Верховного Суду підтвердила позицію ПриватБанку та відмовила у задоволенні позову, зробивши при цьому декілька важливих для всієї банківської спільноти правових висновків,
– зазначають у "Приватбанку."

Зазначимо, протягом останніх двох місяців із"Приватбанку" клієнти забрали близько 137 мільйонів доларів і 27 мільйонів євро. Усе через судову тяганину. 

Ще по темі

В Україні знову зросте прожитковий мінімум: яким він буде до кінця року
В Україні знову зросте прожитковий мінімум: яким він буде до кінця року
Прожитковий мінімум в Україні з 1 липня зросте до 1936 гривень проти 1853 гривень. Саме до 1853 гривень прожитковий мінімум зростав ще 1 січні 2019 року.
1 липня 2019 р.
Гройсман анонсував збільшення мінімальної зарплатні
Гройсман анонсував збільшення мінімальної зарплатні
Глава Кабміну Володимир Гройсман зазначив, що уряд може підвищити мінімальну заробітну плату на 5 тисяч 500 гривень, але дуже важливо зважати на реальний стан економіки.
17 липня 2019 р.
Кабмін зобов'язав "Нафтогаз" знизити ціну на газ у серпні
Кабмін зобов'язав "Нафтогаз" знизити ціну на газ у серпні
"Нафтогаз" у серпні повинен знизити ціну природного газу для населення на 265 гривень за тисячу кубічних метрів. Відтак, його ціна без ПДВ і тарифів на транспортування та постачання становитиме 4640 гривень за 1 тисячу кубічних метрів.
9 серпня 2019 р.
новини