Путін висунув Україні обурливе звинувачення

25 травня 2018 р. - Михайло Германович

За матеріалами - 24tv.ua

Що стосується ситуації на Донбасі, то дійсно, процес йде дуже повільно, і ми бачимо, я глибоко переконаний, що сьогоднішня влада Києва не прагне врегулювання. Там розгортається нова внутрішньополітична ситуація, пов'язана з підготовкою до виборів президента і парламенту,
– заявив Путін.

Водночас, російський президент запевнив, що Кремль готовий брати участь у зустрічах на всіх рівнях, в тому числі "нормандського формату" заради врегулювання ситуації на сході України.

"Іншого інструменту, крім переговорів у Мінську і "нормандського формату", у нас немає. Росія готова його підтримувати, ми готові зустрічатися на всіх рівнях", – наголосив президент РФ.

Мітки по темі

путіндонбасвійна

Ще по темі

Скільки Україна витратить на оборону цього року
Скільки Україна витратить на оборону цього року
Президент України Петро Порошенко заявив, що витрати на оборону цього року становитимуть 5,36% внутрішнього валового продукту. При цьому глава держави зізнався про непросту ситуацію щодо формування військового бюджету.
7 вересня 2018 р.
Скільки вугілля щороку вивозить Росія з окупованого Донбасу
Скільки вугілля щороку вивозить Росія з окупованого Донбасу
Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш заявив, що щороку Росія вивозить з окупованих територій Донбасу 2,8 мільйона тонн вугілля.
10 січня 2019 р.
Формула Штайнмаєра: що саме підписав Кучма?
Формула Штайнмаєра: що саме підписав Кучма?
Українська делегація підписала формулу Штайнмаєра під час засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську 1 жовтня – так спершу стверджували російські ЗМІ. Згодом президент Володимир Зеленський підтвердив, що Україна погодилася на цю формулу.
2 жовтня 2019 р.
новини