Росія заборонила експорт нафти в Україну

18 квітня 2019 р. - Михайло Германович

За матеріалами - 24tv.ua

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що РФ змушена захищати свої інтереси і прийняти відповідні заходи, пише "ТАСС".

Медведєв додав, що він уже підписав постанову уряду. Заборона торкнеться на ввезення в Росію української продукції машинобудування, легкої промисловості, металообробки, вартість якої за минулий рік склала майже 250 мільйонів доларів.

Аналітики Bloomberg Economics стверджують, що за 5 років анексії Криму економіка РФ зменшилася більш ніж на 10% або на 150 мільярдів доларів у порівнянні з 2013 роком.

Напередодні Кабінет Міністрів на засіданні 10 квітня розширив торговельні санкції проти Росії, розширивши список заборонених для імпорту в Україну товарів з країни-агресора. Відтепер заборона поширюється на формалін і карбамідо-формальдегідний концентрат, пружини для вантажних вагонів, електричну апаратуру для пристроїв залізничної автоматики та зв'язку, провідники електричні для напруги понад 1000 В.

Окрім того, під санкції потрапили товари зі скла – банки для консервування, пляшки для харчових продуктів і напоїв та скляні місткості

Мітки по темі

українаросіянафта

Ще по темі

Шевчука звільнили з посади голови та судді Конституційного суду
Шевчука звільнили з посади голови та судді Конституційного суду
Станіславу Шевчуку без його присутності висловили недовіру як голові Конституційного суду України. Це трапилося на засіданні КС 14 травня – рішення прийняли голосуванням, за недовіру висловилися більшість суддів.
14 травня 2019 р.
Суд відмовився стягнути понад мільярд штрафу з компаній Коломойського
Суд відмовився стягнути понад мільярд штрафу з компаній Коломойського
Судді Касаційного господарського суду не задовольнили позов Антимонопольного комітету, який вимагав стягнути 1,3 мільярда гривень штрафу з "Укртатнафти", "НПК-Галичини" і ще 4 компаній.
15 травня 2019 р.
У США та Росії відреагували на відставку Клімкіна
У США та Росії відреагували на відставку Клімкіна
У Держдепі США подякували за чудову працю українському главі МЗС Павлу Клімкіну після того, як він написав заяву про відставку. Натомість у Держдумі Росії заявили, що Клімкін був "нецікавим".
17 травня 2019 р.
новини