Розенко: Соцвиплати в Україні виростуть мінімум на 10%

6 жовтня 2016 р. - Михайло Германович

За матеріалами - segodnya.ua

Темпи зростання соціальних стандартів в 2017 році будуть випереджати інфляцію і складуть щонайменше 10%. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

"Ми прогнозуємо, що інфляція в 2017 році не перевищить 8%, а соціальні стандарти – мінімальні зарплати, мінімальний розмір пенсій, вся заробітна плата бюджетників – виростуть мінімум на 10%", – розповів Розенко.

При цьому підвищення може бути більш значним, якщо в країні покращиться економічна ситуація. "10% – це мінімально то, що ми можемо гарантувати вже зараз. Але якщо економічна ситуація буде поліпшуватися, економіка даватиме більше ресурсу, якщо ми побачимо, що в бюджеті з'являться додаткові кошти, уряд прийме рішення про більш суттєве підвищення соціальних стандартів", – запевнив віце-прем'єр-міністр.

Як відомо, Мінфін в проекті бюджету на майбутній рік запропонував підвищити мінзарплату (прожитковий мінімум для працездатних осіб) з 1 січня – до 1600 грн, з травня – до 1684 грн, а з грудня – до 1762 грн. При цьому пенсія (прожитковий мінімум для непрацездатних осіб) може вирости: з січня – до тисячі двісті сорок сім грн, з травня – до 1312 грн, а з грудня – до 1373 грн.

Ще по темі

У НБУ розповіли, скільки в Україні по-справжньому захищених банківських карт
У НБУ розповіли, скільки в Україні по-справжньому захищених банківських карт
Картки з чіпом набагато перевершують аналоги з магнітною смугою, вважають в Нацбанку
9 жовтня 2016 р.
Гройсман пояснив, чому довелось різко підняти ціну на газ
Гройсман пояснив, чому довелось різко підняти ціну на газ
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що занижена ціна на газ обходилась українському бюджету дуже дорого.
10 жовтня 2016 р.
З’явилися фото нового шикарного вагону "Укрзалізниці"
З’явилися фото нового шикарного вагону "Укрзалізниці"
"Укрзалізниця" запустила новий пасажирський вагон класу люкс на маршруті Київ-Ужгород, де у кожному купе є навіть окремий туалет.
10 жовтня 2016 р.
новини