Розмитнення "євроблях"

25 лютого 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - segodnya.ua

7,6 млрд гривень із суми, отриманої від розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією за пільговими ставками, будуть спрямовані до Пенсійного фонду України. Про це повідомили в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в Міністерстві фінансів.

За останніми даними Державної фіскальної служби (ДФС), з 25 листопада 2018 року по 24 лютого 2019 року було оформлено понад 218 тис. транспортних засобів і сплачено 13,5 млрд гривень.

У відомстві нагадали, що 22 лютого завершився пільговий період застосування зниженої ставки акцизного податку. Всі декларації, які українці встигли подати до 00.00 23 лютого, відпрацюють і оформлять в межах пільгового режиму. За попередніми оцінками, процес пільгового розмитнення повністю завершиться до четверга, 28 лютого.

Мітки по темі

дфсєвробляхипфу

Ще по темі

Через невиплату пенсій суд зобов’язав НАБУ відкрити справу
Через невиплату пенсій суд зобов’язав НАБУ відкрити справу
Солом'янський райсуд Києва зобов'язав НАБУ відкрити кримінальне провадження за фактом можливої державної зради чиновників Міністерства соціальної політики і Пенсійного фонду. Причина – невиплата пенсій.
28 лютого 2019 р.
Чи зростуть ціни після підвищення пенсій?
Чи зростуть ціни після підвищення пенсій?
Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко пообіцяв, що додаткові виплати пенсіонерам у березні 2019 року не спровокують підвищення цін в Україні.
28 лютого 2019 р.
Ризик дефолту повертається!
Ризик дефолту повертається!
В рік, коли на Україну чекають пікові виплати за зовнішнім боргом і співпраця з МВФ є критично важливою, саме така співпраця виявляється під загрозою у зв'язку зі скасуванням статті про незаконне збагачення.
4 березня 2019 р.
новини