"Руки геть від Венесуели!"

29 січня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Про це повідомив телеканал CNN.

Санкції торкнуться уряду країни, будь-яких політичних підрозділів і агентств, включаючи Центральний банк Венесуели, а також будь-яких осіб, які діють в інтересах режиму Ніколаса Мадуро.

Глава Мінфіну США Стівен Мнучін зазначив, що будь-які покупки венесуельської нафти можуть привести до блокування рахунків покупців. Він також заявив, що блокуючи активи PDVSA, США бережуть цю компанію для народу Венесуели і вживають заходів щодо захисту власного ринку і споживачів.

Ніколас Мадуро англійською мовою звернувся до глави США Дональда Трампа та зажадав залишити Венесуелу у спокої, так він прокоментував введені відносно країни нові санкції під час виступу перед дипломатами, які повернулися зі США.

Дональд Трамп, переворот у Венесуелі? Ні! Ніколи! Не втручайся у справи Венесуели, руки геть від Венесуели! Негайно!
– сказав Мадуро.

Глава опозиційного парламенту Венесуели Хуан Гуайдо розпорядився почати перепризначення ради директорів у PDVSA і її американської "дочки" Citgo.

"Це дозволить почати процес відновлення нашої індустрії, яка зараз переживає темні часи. Приймаємо це рішення, щоб гарантувати, що Citgo продовжить залишатися венесуельською компанією", – йдеться в заяві Гуайдо.

Він також звернувся до співробітників цих компаній, які працюють за кордоном, закликавши їх продовжувати свою діяльність. Крім того, Гуайдо повідомив, що розпорядився передати контроль за рахунками країни легітимній владі.

Мітки по темі

сшаpdvsaмадуро

Ще по темі

Україна почала експортувати бронеавтомобілі власного виробництва "Варта"
Україна почала експортувати бронеавтомобілі власного виробництва "Варта"
Продукція заводу "Українська бронетехніка" вже має замовлення з Нігерії. Перша партія вже відвантажується та буде доправлена до Одеси, звідки її доставлять країні-замовнику. Наразі також завершуються приготування до реалізації угоди з Саудівською Аравією.
1 лютого 2019 р.
Росія побудує ще один газопровід в обхід України
Росія побудує ще один газопровід в обхід України
Болгарія зобов'язалася побудувати новий газопровід в обхід України. Все для того щоб перекачувати російський газ із Туреччини до Сербії.
1 лютого 2019 р.
Лукашенко збільшує число прикордонників
Лукашенко збільшує число прикордонників
Президент Білорусі Олександр Лукашенко ухвалив рішення про збільшення штатної чисельності прикордонників. За його словами, такий крок є пов'язаним із завданнями щодо забезпечення національної безпеки.
4 лютого 2019 р.
новини