СБУ проти 1+1: Куксін і Дубінський прокоментували обшуки на каналі

5 лютого 2020 р. - Нестерук Михайло

За матеріалами - 24tv.ua

Зараз правоохоронці розшукують і розбирають системні блоки, готуються їх забирати. Про це повідив кореспондент 24 каналу.

Відомо, що раніше продюсером програм був чинний нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський. Він одним із перших і повідомив про обшуки та прибув на місце події. За його словами, спершу його з журналістами не пускали. Довелося викликати поліцію.

О п'ятій годині сьогодні сюди ввірвалися співробітники СБУ. Мені подзвонили колишні колеги, і я просто приїхав їх підтримати як народний депутат. Зіткнувся із запеклим опором, були заблоковані двері. Співробітникам телеканалу "1+1" погрожували, що їх виставлять вздовж стіни і будуть просити конретно показати, де сидять певні працівники,
– розповів у коментарі  Олександр Дубінський.

Один із основних підозрюваних у записі плівок Гончарука – журналіст Євген Куксін. Саме до його комп'ютера та до його бази даних правоохоронці намагалися отримати доступ.

Як сказав сам Куксін, це було зроблено цілком незрозумілим чином. За його словами, правоохоронці просто сідали за комп'ютер і починали шукати необхідні файли, не знаючи, що і де потрібно робити.

Це ухвала суду за якесь там останнє число січня, де СБУ, керуючись чимось, – чим, я так і не зрозумів – вирішила, що я, один мій колега і ще один колега, який в нас не працює два роки, якось причетні до запису Гончарука,
– повідомив  Євген Куксін.

Мітки по темі

сбу1+1"дубінський

Ще по темі

Трильйони рублів втрачає Росія від перебування Путіна при владі
Трильйони рублів втрачає Росія від перебування Путіна при владі
Російський опозиціонер і екс-депутат Єкатеринбурзької міської думи Леонід Волков підрахував, що президентство Володимира Путіна обходиться країні в кілька трильйонів рублів щороку.
4 вересня 2016 р.
Про що Порошенко говорив з Коломойським на Кіпрі
Про що Порошенко говорив з Коломойським на Кіпрі
Президент Петро Порошенко провів на Кіпрі переговори з олігархом Ігорем Коломойським.
4 вересня 2016 р.
Україна не отримала жодної копійки від майна СРСР, – перший прем’єр України
Україна не отримала жодної копійки від майна СРСР, – перший прем’єр України
Україна поряд з кількома іншими державами повинна була отримати частину майна Радянського Союзу в разі його розвалу.
8 вересня 2016 р.
новини