СБУ проти 1+1: Куксін і Дубінський прокоментували обшуки на каналі

5 лютого 2020 р. - Нестерук Михайло

За матеріалами - 24tv.ua

Зараз правоохоронці розшукують і розбирають системні блоки, готуються їх забирати. Про це повідив кореспондент 24 каналу.

Відомо, що раніше продюсером програм був чинний нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський. Він одним із перших і повідомив про обшуки та прибув на місце події. За його словами, спершу його з журналістами не пускали. Довелося викликати поліцію.

О п'ятій годині сьогодні сюди ввірвалися співробітники СБУ. Мені подзвонили колишні колеги, і я просто приїхав їх підтримати як народний депутат. Зіткнувся із запеклим опором, були заблоковані двері. Співробітникам телеканалу "1+1" погрожували, що їх виставлять вздовж стіни і будуть просити конретно показати, де сидять певні працівники,
– розповів у коментарі  Олександр Дубінський.

Один із основних підозрюваних у записі плівок Гончарука – журналіст Євген Куксін. Саме до його комп'ютера та до його бази даних правоохоронці намагалися отримати доступ.

Як сказав сам Куксін, це було зроблено цілком незрозумілим чином. За його словами, правоохоронці просто сідали за комп'ютер і починали шукати необхідні файли, не знаючи, що і де потрібно робити.

Це ухвала суду за якесь там останнє число січня, де СБУ, керуючись чимось, – чим, я так і не зрозумів – вирішила, що я, один мій колега і ще один колега, який в нас не працює два роки, якось причетні до запису Гончарука,
– повідомив  Євген Куксін.

Мітки по темі

сбу1+1"дубінський

Ще по темі

Викорінення корупції у владі!
Викорінення корупції у владі!
За п’ять місяців роботи уряд запустив дешеві кредити, знизив платіжку, подолав рейдерство та викорінив корупцію на топ-рівні. І більшість позитивних перетворень відбулися в Україні вперше.
21 лютого 2020 р.
Навіщо Коломойському мита на російські нафтопродукти
Навіщо Коломойському мита на російські нафтопродукти
Група "Приват" Ігоря Коломойського і НАК "Нафтогаз" ініціювали спеціальне розслідування щодо імпорту нафтопродуктів з Росії. Якщо уряд застосує мита, то це призведе до зростання цін на нафтопродукти і максимізації прибутку переробних заводів.
21 лютого 2020 р.
Саудівська Аравія продаватиме Європі нафту по 20 доларів за барель
Саудівська Аравія продаватиме Європі нафту по 20 доларів за барель
Компанія Aramco збирається доправити в Європу свою сиру нафту за ціною приблизно 20 доларів за барель. Така суттєва знижка для європейських виробників палива змусить Росію здешевити свою нафту Urals у декілька разів.
13 березня 2020 р.
новини