Шевчука звільнили з посади голови та судді Конституційного суду

14 травня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

На засіданні Конституційного суду у вівторок, 14 травня, Станіслав Шевчук виступив проти розгляду висновку Комісії з питань регламенту та етики щодо можливих порушень з боку голови суду, пише "Дзеркало тижня". Натомість він запропонував суддям розглянути конституційність закону "Про очищення влади".

Пропозицію Шевчука судді не підтримали, і тоді голова Конституційного суду покинув засідання. Утім, судді продовжили засідання і без участі Шевчука розглянули можливі порушення ним законодавства та суддівської етики.

Окрім того, судді звільнили Шевчука з посади судді під час спецзасідання, повідомляють Укрінформ і Bihus.Info з посиланням на власні джерела. За таке рішення проголосували 12 суддів. Підставою для звільнення Шевчука з посади став висновок комісії з регламенту та етики, яка знайшла у його роботі системні та істотні порушення.

"Комісія дійшла висновку про наявність підстав для звільнення Шевчука Станіслава Володимировича з посади судді Конституційного суду у зв'язку з вчиненням ним істотного дисциплінарного проступку, грубим і системним нехтуванням обов'язків, що є несумісним зі статусом судді Конституційного суду України та виявило його невідповідність займаній посаді", – мовиться у документі. 

Ще по темі

Трильйони рублів втрачає Росія від перебування Путіна при владі
Трильйони рублів втрачає Росія від перебування Путіна при владі
Російський опозиціонер і екс-депутат Єкатеринбурзької міської думи Леонід Волков підрахував, що президентство Володимира Путіна обходиться країні в кілька трильйонів рублів щороку.
4 вересня 2016 р.
Про що Порошенко говорив з Коломойським на Кіпрі
Про що Порошенко говорив з Коломойським на Кіпрі
Президент Петро Порошенко провів на Кіпрі переговори з олігархом Ігорем Коломойським.
4 вересня 2016 р.
Україна не отримала жодної копійки від майна СРСР, – перший прем’єр України
Україна не отримала жодної копійки від майна СРСР, – перший прем’єр України
Україна поряд з кількома іншими державами повинна була отримати частину майна Радянського Союзу в разі його розвалу.
8 вересня 2016 р.
новини