Справа "Приватбанку"

25 січня 2018 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Нагадаємо, 19 грудня Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського та Боголюбова, які звинувачуються у виведенні з фінустанови майже 2 мільярдів доларів.

"Минулого тижня в англійському суді пройшли додаткові слухання щодо процесуальних питань у справі "Приватбанку" проти Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та інших осіб. Наказ суду про всесвітній арешт активів, винесений у грудні 2017 року, був продовжений до наступного відповідного наказу суду", – повідомили у банку.

Крім того, суд зобов'язав Коломойського і Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь у розгляді справи.

Ще по темі

Закону про детінізацію брухту
Закону про детінізацію брухту
Детінізація заготівлі металобрухту дозволить вивести з тіні до 20 млрд грн на рік в сфері заготівлі металобрухту і буде приносити до державного бюджету близько 1 млрд грн додаткових надходжень щороку.
1 лютого 2018 р.
70 млрд митних коштів з тіні!
70 млрд митних коштів з тіні!
Прем'єр націлений на продовження детінізації роботи митниці в Україні
14 лютого 2018 р.
Бахматюк про заяви Гонтаревої
Бахматюк про заяви Гонтаревої
Олег Бахматюк вважає провокаційною маніпуляцією заяви звільненої сьогодні Верховною радою екс-глави Нацбанку Валерії Гонтаревої про заборгованість його банків по рефінансуванню.
15 березня 2018 р.
новини