Справа за справу!

23 грудня 2017 р. - Михайло Германович

Зазначається, що скарга була подана ще 14 березня 2017 року. Громадянин, який її подав, заявляє, що поведінка судді Цокол була неправомірною, коли вона розглядала справу за його скаргою на бездіяльність Печерського управління поліції Києва.

Розглянувши скаргу Пікалова О.О., Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийняла рішення відкрити дисциплінарну справу щодо судді Печерського районного суду міста Києва Цокол Лариси Іванівни,
– йдеться у рішенні.

Крім того, на розгляді ВСП була ще одна скарга на Цокол – від Миколи Харченка. Але перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відмовила у відкритті дисциплінарної справи проти судді по цій скарзі.

У свою чергу народний депутат Віталій Купрій повідомив на своїй сторінці в Facebook, що скарга Пікалова на Цокол стосувалась відмови жінки в задоволенні скарги громадянина на бездіяльність правоохоронних органів у разі невнесення відомостей за статтею 214 КПК.

"Лариса Цокол відмовила в задоволенні скарги, оскільки сам скаржник не прийшов на розгляд, хоча був вчасно повідомлений. І це було законно, оскільки відповідно до вимог ч.3 ст.306 КПК розгляд скарг на рішення, дії або бездіяльність в ході досудового розслідування здійснюється за обов'язкової участі особи, яка подала скаргу, або його захисника, представника. А граничний термін розгляду скарг і вже не дозволяв його переносити", – написав Купрій.

Нардеп заявив, що все, що відбувається – це "чистої води провокація Банкової через підконтрольний їй контролюючий орган. Помста чесної і принципової судді!".

Мітки по темі

цокол

Ще по темі

Синові Авакова дозволили зняти браслет
Синові Авакова дозволили зняти браслет
Олександр фігурує в кримінальному провадженні по "справі рюкзаків"
26 грудня 2017 р.
Ахметов та Фірташ знову в грі?
Ахметов та Фірташ знову в грі?
Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), видала ліцензії на постачання природного газу 24 компаніям, у тому числі і компаніям Ахметова та Фірташа.
27 грудня 2017 р.
Курс гривні в 2018 році!
Курс гривні в 2018 році!
Долар за 30 гривень – саме такий курс заклали у державному бюджеті на наступний рік. Однак, не все так однозначно: якщо Україна, наприклад, не налагодить стосунки із МВФ, то національна валюта може знецінитися значно більше.
8 січня 2018 р.
новини