Світові інвестори довіряють Іраку, в якому тероризм та війна більше, ніж Україні, – Лещенко

22 листопада 2018 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

На думку Лещенка, ситуація в економіці країни залишилася невтішною. За останній квартал вона зросла лише на 2,8%, для порівняння у Польщі відбулось зростання на понад 7,3%, у Румунії – 7,8%.

З цього можна зробити висновок, що Україна, зростаючи, умовно ще більше віддаляється і від Польщі, і від Румунії, тому що вони зростають швидше. З такими темпами росту Україна дуже довго буде наздоганяти ті стандарти життя, які були до Революції Гідності. І відповідальність за провал цих економічних змін лежить на чинній владі,
– зауважив журналіст.

Сергій також додав, що країни, з якими межує Україна є більш привабливими для інвесторів, для проживання. Тому велика кількість українців просто виїжджає у ту саму Польщу, адже там ти відчуваєш себе впевненіше у завтрашньому дні. 

Нагадаю, що Україна розмістила свої запозичення від інвесторів майже під 10% річних. На світових ринках наша країна виглядає як дуже непривабливий актив, у який можна залучати гроші, тільки виплачуючи дуже високу процентну ставку,
– сказав Лещенко.

Він зауважив, що Ірак розмістився під 7% річних. Таким чином, світові інвестори довіряють Іраку, в якому тероризм, війна та величезні проблеми з ісламістами, більше ніж Україні. А Таджикистан, у якому економіка практично відсутня, теж розмістився дешевше, ніж наша країна. 

"Україна як міжнародний гравець виглядає дуже не привабливо, і це неможливо змінити просто запевняючи, що у нас відбулося економічне зростання, чи ми провели децентралізацію", – наголосив Лещенко.

Ще по темі

Порошенко отримав сотні мільйонів гривень дивідендів
Порошенко отримав сотні мільйонів гривень дивідендів
Президент України Петро Порошенко задекларував інформацію про те, що отримав дивіденди у розмірі 548 мільйонів 678 тисяч 680 гривень від Rothschild Trust Schweiz AG – трастового керуючого, що керує корпорацією Roshen.
4 січня 2019 р.
Скільки зекономила Україна завдяки депутатам-прогульникам: шокуючі цифри
Скільки зекономила Україна завдяки депутатам-прогульникам: шокуючі цифри
Депутати-прогульники принесли Україні чималу суму. У 2018 році країна зекономила понад 16 мільйонів гривень на депутатах, які не часто приходили на засідання Верховної Ради України.
10 січня 2019 р.
Пінчук запросив конкурентів Порошенка на "сніданок" в Давосі
Пінчук запросив конкурентів Порошенка на "сніданок" в Давосі
24 січня під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі відбувся "Український сніданок", який щорічно організовує бізнесмен Віктор Пінчук. У 2019 році олігарх вирішив запросити на "сніданок" головних конкурентів Петра Порошенка.
28 січня 2019 р.
новини