Світовий банк надав Україні гарантії на величезну суму

19 грудня 2018 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Відомо, що ці кошти мають сприяти реалізації важливих реформ у банківській системі України, а також у сфері протидії корупції, сільськогосподарських земель, пенсійного забезпечення, субсидій на житлово-комунальні послуги та охорони здоров'я.

Гарантія на 750 мільйонів доларів США, як очікується, допоможе Україні залучити в державний бюджет на міжнародних ринках близько 1 мільярда доларів США,
— зазначили у Світовому банку.

Більше того, вказані реформи мають зміцнити перспективи зростання економіки та макроекономічної стабільності в Україні.

Світовий банк вітає прагнення Уряду реалізувати ці історично важливі реформи, реалізація яких допоможе підняти рівень життя українців,
— заявила віце-президентка Світового банку по регіону Європи та Центральної Азії Сіріл Мюллер.

Директорка Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен наголосила, що програма реформування забезпечує усунення структурних проблем і є сигналом для інвесторів, що Україна здатна підтримувати динаміку реформування та усувати макроекономічну вразливість в умовах передвиборчої невизначеності 2019 року.

Ще по темі

Куди підуть гроші з нового траншу МВФ
Куди підуть гроші з нового траншу МВФ
Гроші, які Україна отримувала як кредит від Міжнародного валютного фонду здебільшого використовувалися як подушка безпеки, тобто йшли у резерви Нацбанку.
21 грудня 2018 р.
Україна – одна з тих, хто експортує до Євросоюзу найбільше агропродукції
Україна – одна з тих, хто експортує до Євросоюзу найбільше агропродукції
Україна потрапила до п’ятірки країн, які експортували до Європи найбільше сільськогосподарської продукції у період з жовтня 2017 до листопада 2018 року.
11 січня 2019 р.
Українські банки отримали рекордний прибуток за останні 6 років
Українські банки отримали рекордний прибуток за останні 6 років
Банківська система України отримала найбільший за останні 6 років прибуток. Він склав 21,7 мільярда гривень. У 2017 році банки отримали збитків на понад 26 мільярдів гривень.
7 лютого 2019 р.
новини