Томос, мова, армія: Зеленський заявив, що Порошенко привласнив собі чужі досягнення

20 квітня 2019 р. - Нестерук Михайло

За матеріалами - 24tv.ua

Зеленський під час дебатів на НСК "Олімпійський" 19 квітня зауважив, що Порошенко мав багато досягнень на посаді президента, про які писав на передвиборчих білбордах – встановлення безвізового режиму з країнами ЄС, отримання Томосу про автокефалію, популяризація української мови, зміцнення армії.

Але мені здається, що чомусь усі ці досягнення ви приписали тільки собі, і я не розумію, чому. Це теж ваша перемога. Але мені здається, що, по-перше, українська мова була ще до вас. Щодо безвізу – так, це перемога, але не тільки ваша, а перемога українських дипломатів, діаспори, які боролися за безвіз ще до того, як ви стали президентом України,
– сказав Зеленський.

Щодо Томосу про автокефалію Православної церкви України, то, за словами кандидата, в цьому випадку є перемога насамперед патріарха Філарета. Колишній настоятель УПЦ КП боровся за Українську церкву ще до того, як Порошенко став президентом.

Окрім того, Зеленський наголосив, що "армія – це, перше за все, подвиг українських воїнів, українських волонтерів, українського народу".

Ще по темі

Дебати Зеленського і Порошенка на "Олімпійському"
Дебати Зеленського і Порошенка на "Олімпійському"
У штабі кандидата у президенти Володимира Зеленського підрахували, скільки людей станом на 17 квітня можуть відвідати дебати між Порошенком і Зеленським на НСК "Олімпійський"
17 квітня 2019 р.
новини