Торговельні війни: ЄС готує нову порцію мит проти США

25 липня 2018 р. - Михайло Германович

За матеріалами - 24tv.ua

Про це повідомляє Reuters з посиланням на єврокомісара з питань торгівлі Сесілію Мальмстрьом.

"Ми сподіваємося, що до цього не дійде, та що ми знайдемо рішення. Якщо ж ні, Європейська комісія готує довгий список великої кількості американських товарів приблизною вартістю 20 мільярдів доларів", – сказала вона.

Вона супроводжує президента Європейської комісії Жана-Клода Юнкера в рамках його візиту до Вашингтона. 25 липня Юнкер та Трамп зустрілися у Білому домі, щоб обговорити суперечності між США та ЄС у сфері торгівлі.

Мітки по темі

reutersєссша

Ще по темі

Як знизити кількість ДТП в Україні
Як знизити кількість ДТП в Україні
Причиною такої великої кількості ДТП на дорогах України є безкарність порушників. І це стосується не лише так званих "мажорів", а й інших водіїв, у тому числі перевізників.
26 липня 2018 р.
Коли нарешті запрацює Hyperloop в Україні?
Коли нарешті запрацює Hyperloop в Україні?
За найоптимістичнішими прогнозами, Hyperloop можуть запустити в Україні у 2023-2025 роках, а океупиться цей проект лише через 12 років, щоправда, як показує практика, залізниця не окупається ніколи.
31 липня 2018 р.
Україна зазнає шалених втрат через корупцію на митниці
Україна зазнає шалених втрат через корупцію на митниці
Україна через корупцію на митниці втрачає більше 4 мільярдів євро щороку. Це більше однієї десятої всієї дохідної частини бюджету та в 2 рази більше від тієї суми, яку Україна в 2018 році хоче отримати від Міжнародного валютного фонду.
6 серпня 2018 р.
новини