У ЄС розповіли, як загальмувати "Північний потік-2"

6 листопада 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Польський євродепутат Яцек Саріуш-Вольський вважає, що тепер можна лише намагатися затримувати реалізацію цього проєкту, повідомляє "Польське радіо".

Справа у тому, що данське рішення можна оскаржити упродовж місяця. Окрім того, загроза санкцій з боку Конгресу США також виконує якусь гальмівну роль.

Довідка. У США підготували законопроєкт про енергетичну безпеку Європи. Він передбачає введення нових санкцій проти компаній, які беруть участь у будівництві "Північного потоку-2".

"В Європейському союзі існує нове законодавство, яке стосується контролю закордонних інвестицій з погляду безпеки, а не економіки в енергетичній сфері", – додав євродепутат.

Російський трубопровід має пролягати через води Росії, Фінляндії, Швеції, Німеччини та Данії. Наразі у Балтійському морі проклали 2042 кілометрів труб, що складає 83% від загальної довжини. У РФ кажуть, що на завершення будівництва "Північного потоку-2" потрібно ще декілька тижнів.

Ще по темі

Гончарук відкрив Офіс протидії рейдерству
Гончарук відкрив Офіс протидії рейдерству
Кабінет Міністрів України відкрив Офіс протидії рейдерству. Його метою стане максимально захистити право власності людини. В уряді заявили, що станом на сьогодні припинилося системне рейдерство.
19 грудня 2019 р.
"Північний потік-2" збирається відхилитися від правил
"Північний потік-2" збирається відхилитися від правил
"Північний потік-2" звернувся до німецького регулятора з проханням про відхилення від дії загальноєвропейських правил. Однак у Єврокомісії категорично проти цього.
15 січня 2020 р.
Україна повинна стати інвестиційною Меккою
Україна повинна стати інвестиційною Меккою
Володимир Зеленський заявив, що в України є все, щоб стати успішною. Бракує лише інвестування. Президент запропонував світовій спільноті стати частиною успіху країни, вкладаючи в її економіку свої гроші.
22 січня 2020 р.
новини