У Німеччині розповіли, чого чекають від Зеленського

18 червня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Голова об'єднання GEBA ("Східний комітет німецької економіки") Вольфганг Бюхеле заявив, що "молодий президент після своєї переконливої перемоги на виборах має величезні можливості надати нову динаміку процесові реформ в Україні і ще міцніше орієнтувати свою країну на внутрішній ринок ЄС".
І у цьому, за словами посадовця, Зеленського треба підтримати. 
Бюхеле озвучив дві головні тези співпраці України та Німеччини у царині економіки:

► Інтерес німецької економіки до України величезний.
► Гальма в економічних відносинах двох країн можна зняти.

А для цього Володимир Зеленський має "успішно перетворити величезний кредит довіри населення у високий темп реформ і успішне придушення корупції і бюрократії".

Реакції Росії розчаровують
Німецькі підприємці вбачають позитивний момент у тому, що новий президент України шукає спосіб змінити динаміку мінського мирного процесу, щоб завершити конфлікт на Донбасі й створити економічну перспективу регіону. Однак, перешкоди з боку Росії не тішать.

Реакції російської сторони, на жаль, надзвичайно розчаровують. Москва мала б скористатися можливістю здійснити новий старт у відносинах і дати позитивний сигнал, наприклад, звільнивши нарешті ув’язнених українських військових, 
– зазначив Бюхеле.

Україна і транзит газу
Окремо звертають увагу в німецькому бізнес-об’єднанні на важливість досягнення нової домовленості про транзит газу між Росією і Україною.

"Північний потік-2" не зможе замінити і не замінить газового транзиту через Україну. Нам і далі потрібен цей маршрут для забезпечення енергетичної безпеки Європи,
– наголосив голова об’єднання.

Ще по темі

 Німеччина вимагає від Кремля продовжити транзит газу через Україну
Німеччина вимагає від Кремля продовжити транзит газу через Україну
Російський газ до ЄС постачається через газотранспортну систему України в межах контракту, який завершується 31 грудня 2019 року. Німеччина вимагає від РФ продовжити транзит газу через Україну, бо це у їх "абсолютних інтересах".
18 червня 2019 р.
Чи скасують будівництво "Північного потоку-2"
Чи скасують будівництво "Північного потоку-2"
Навіть, якщо Україна погодиться на всі умови російського "Газпрому", це не означатиме, що він припинить будівництво скандального газопроводу "Північний потік-2".
24 червня 2019 р.
Глава Міжнародного валютного фонду іде у відставку
Глава Міжнародного валютного фонду іде у відставку
Директор-розпорядниця Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард оголосила, що покидає посаду. Рішення вона озвучила напередодні голосування щодо про призначення її головою Європейського центрального банку.
17 липня 2019 р.
новини