Україна почала експортувати бронеавтомобілі власного виробництва "Варта"

1 лютого 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Про це повідомив "Український мілітарний портал".

У лютому 2019 року автомобіль "Варта" демонструватиметься на міжнародній виставці IDEX 2019 у Абу Дабі. Там його одразу пропонуватимуть потенційним замовникам.

The International Defence Exhibition — одна з найбільших міжнародних виставок озброєнь, технологій безпеки від провідних виробників з усього світу. Захід проводиться раз на два роки з 1993 року, під патронатом Шейха Халіфа бен Заєд аль-Наян — президента ОАЕ, за підтримки уряду та збройних сил країни в Абу-Дабі. IDEX вважається однією з найавторитетніших майданчиків у світі та найбільших на Близькому Сході.

Зазначається, що нещодавно партія цих броньованих автомобілів надійшла на озброєння 35-ї бригади морської піхоти, а саме у 88-й батальйон, де вже були застосовані під час навчань.

Мітки по темі

українавартаidex

Ще по темі

Росія побудує ще один газопровід в обхід України
Росія побудує ще один газопровід в обхід України
Болгарія зобов'язалася побудувати новий газопровід в обхід України. Все для того щоб перекачувати російський газ із Туреччини до Сербії.
1 лютого 2019 р.
Лукашенко збільшує число прикордонників
Лукашенко збільшує число прикордонників
Президент Білорусі Олександр Лукашенко ухвалив рішення про збільшення штатної чисельності прикордонників. За його словами, такий крок є пов'язаним із завданнями щодо забезпечення національної безпеки.
4 лютого 2019 р.
"Зимові" запаси газу в Україні впали нижче 11 млрд кубів
"Зимові" запаси газу в Україні впали нижче 11 млрд кубів
За добу відібрано 55,34 млн кубометрів газу
5 лютого 2019 р.
новини